Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami ponownie w Spodku. Odbędzie się 11 marca 2023. Bilety już w sprzedaży

Wystartowała sprzedaż biletów na „Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami” w katowickim Spodku. 11 marca 2023 roku na parkiecie ponownie spotkają się aktorzy, piosenkarze, prezenterzy i sportowcy. Znani i lubiani zagrają w koszykówkę i siatkówkę, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom z Domu Aniołów Stróżów.

Kosmiczny mecz

Można już kupić bilety na „Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami” w katowickim Spodku.

- Katowicki Spodek gościł największe gwiazdy światowych scen muzycznych oraz był areną historycznych sukcesów polskiego sportu, np. mistrzostwa świata siatkarzy w 2014 roku czy wicemistrzostwa wywalczonego kilka miesięcy temu. W marcu, w Spodku rozegrany zostanie mecz inny niż wszystkie, w którym wyjątkowo wynik nie będzie najważniejszy, bo przede wszystkim będzie się liczyć pomoc dzieciom - mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic. - Mam nadzieję, że 11 marca Spodek ponownie odleci i wypełni się po brzegi kibicami - ludźmi o dobrych sercach. Dlatego już teraz zachęcam do zakupu biletów na to kosmiczne wydarzenie - dodał prezydent.

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami ponownie w Spodku

11 marca 2023 r. odbędzie się druga katowicka edycja Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami, który ponownie zagości w Spodku. To wielkie sportowe show w wykonaniu znanych osobistości i moc atrakcji towarzyszących dla całej rodziny!

Wydarzenie jest organizowane przez agencję Star Manager, która jest pomysłodawcą i organizatorem dwunastu edycji Legendarnego Kosmicznego Meczu. Współorganizatorem jest również katowickie Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów, które od prawie 30 lat pomaga potrzebującym wsparcia najmłodszym. Partnerem wydarzenia jest miasto Katowice. 5 grudnia 2022 r. list intencyjny na organizację wydarzenia w Katowicach podpisali:

  • Monika Bajka - prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów,
  • Marcin Krupa - prezydent Katowic
  • Piotr Sobik – właściciel agencji Star Manager.

Można już kupić bilety

Sprzedaż biletów - cegiełek na Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami już wystartowała. Można je kupić na stronie www.legendarnykosmicznymecz.pl i na portalach biletowych.

- To idealny pomysł na świąteczny prezent. Kupując bilety obdarujemy nie tylko bliską nam osobę, ale także dzieci z naszego Domu - wyjaśnia Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów. – Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na codzienną pomoc. W naszym Stowarzyszeniu dziennie opiekujemy się ponad 100 dzieci. Przy rosnących cenach, w trudnym czasie - doświadczeni pandemią, a potem skutkami wojny w Ukrainie - to spore wyzwanie również finansowe. Środki ze sprzedaży biletów pozwolą nam nadal zapewniać bezpieczne miejsce dla maluchów i nastolatków ze Śląska i Zagłębia – dodaje prezes.

Do tej pory Mecze wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Fundację Piątka, dla których w sumie uzbierały blisko 500 000 złotych! Zorganizowane 15 stycznia 2022 roku wydarzenie po raz pierwszy zagrało dla Domu Aniołów Stróżów, które od 30 lat pomaga rocznie ponad 600 dzieciom i młodzieży oraz 100 rodzinom z ubogich, poprzemysłowych śląskich i zagłębiowskich dzielnic. Dom Aniołów prowadzi lokalne, kompleksowe działania wsparcia i jest drugim „domem” dla wielu potrzebujących dzieci.

W poprzednim spotkaniu w Spodku zagrali m.in.: Joanna Jędrzejczyk, Katarzyna Pakosińska, Mariusz Czerkawski, Cezary Trybański, Sebastian Karpiel-Bułecka, Zygmunt Chajzer, Piotr Małachowski, Jerzy Dudek oraz GieKSik.

SOMI, Katowice

Może Cię zainteresować:

Katowicka restauracja działała 2,5 miesiąca. Zamknęła się, bo właściciele dostali 16 tys. zł rachunku za prąd

Autor: Katarzyna Pachelska

05/12/2022

MDK Witosa wizualizacja

Może Cię zainteresować:

Nowy dom kultury w Katowicach. Ogłoszono przetarg na budowę Miejskiego Dom Kultury na os. Witosa

Autor: Katarzyna Pachelska

02/12/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon