Nowy Empik w Katowicach. Znamy datę otwarcia szóstego sklepu tej sieci w naszym mieście

W dzielnicy Kostuchna, w centrum handlowym Bażantowo, powstaje szósty w Katowicach sklep sieci Empik. To będzie pierwszy punkt pod tym szyldem, który zostanie otwarty poza dużymi galeriami handlowymi i pierwszy z wejściem od ulicy. Znamy już dokładną datę otwarcia sklepu.

Niespełna miesiąc temu, 19 lutego 2023 r., jako pierwsi informowaliśmy o nowym sklepie sieci Empik, który szykuje się do otwarcia w Katowicach.

Więcej: Nowy Empik powstaje w Katowicach. To będzie już szósty salon tej marki w naszym mieście

Nowy salon Empiku powstaje w Centrum Handlowym Bażantowo w dzielnicy Kostuchna w Katowicach. Szklana witryna jest jeszcze od wewnątrz zaklejona czarną folią, ale biały napis na szybie nie pozostawia wątpliwości: "Empik. Otwarcie wkrótce" - głosi.

Będzie to pierwszy sklep tej ogólnopolskiej wielkiej sieci w Katowicach z wejściem od ulicy. Pozostałych pięć jest zlokalizowanych we wnętrzach dużych galerii handlowych.

Kiedy otwarcie nowego Empiku w Katowicach? Za nieco ponad miesiąc. - Otwarcie planujemy na 21 kwietnia 2023 roku - mówi dla portalu 24Kato.pl Anna Gut-Mostowy, rzeczniczka prasowa sieci Empik.

Jak informuje, Gut-Mostowy, nowy Empik w Katowicach będzie miał powierzchnię całkowitą 178,98 m2, czyli będzie się zaliczał do tych mniejszych punktów.

- Na klientów salonu będzie czekała szeroka oferta kulturalna i rozrywkowa – to m.in. nowości wydawnicze, literackie i muzyczne bestsellery, topowe planszówki oraz artykuły papiernicze i kreatywne. Na półkach znajdą oni także prasę, gadżety z unikalnych kolekcji własnych Empiku oraz mnóstwo inspiracji prezentowych - dodaje rzeczniczka Empiku.
Zabka Dom Powstanca Katowice 6

Może Cię zainteresować:

Sklep Żabka powstaje w zabytkowym budynku Domu Powstańca Śląskiego w Katowicach. Ma biały, a nie zielony szyld

Autor: Katarzyna Pachelska

16/02/2023

Budowa Kaufland Katowice 10

Może Cię zainteresować:

Budowa kolejnego marketu w Katowicach już się zaczęła. Powstaje w dzielnicy Piotrowice

Autor: Katarzyna Pachelska

09/02/2023

Jaroslaw juszkiewicz google maps

Może Cię zainteresować:

Jarosław Juszkiewicz, polski głos Google Maps: Ludzie często pomstują na moje "Kieruj się na południe"

Autor: Katarzyna Pachelska

11/03/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon