Nowy sklep sieci Action w Katowicach. Zostanie otwarty w Galerii Libero

Nowy sklep sieci Action będzie w Katowicach. Tym razem powstaje w galerii handlowej. Jest już znana data otwarcia tego punktu.

Katarzyna Pachelska
Nowy sklep action katowice

Nowy sklep sieci Action w Katowicach od kilku tygodni szykuje się do otwarcia. Jeszcze jego wejście jest zamknięte, ale witryny mówią wprost: "Tu powstaje sklep Action". Placówka zostanie otwarta o godz. 9 w sobotę 11 marca 2023 roku w Galerii Libero przy ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

Sklep zajmie powierzchnię po salonie multibrandowym (z ubraniami z wyższej półki) Royal Collection na poziomie 0, naprzeciwko Home&You. Firma znacząco zmniejszyła liczbę swoich sklepów w Polsce - teraz ma 4, z czego trzy w Warszawie, oraz sklep internetowy. Również sklep w Silesia City Center został zamknięty, na jego miejscu w SCC działa obecnie HalfPrice.

Action, holenderska sieć dyskontów niespożywczych, w Polsce jest od sześciu lat. Pierwszy sklep marki w naszym kraju został otwarty w październiku 2017 roku w Lesznie. Dziś w Polsce działa już ponad 200 sklepów Action, tylko w 2022 r. otwarto ponad 70 sklepów. Charakterystyczną cechą tych sklepów, które można spotkać głównie w parkach handlowych, jest ciągle zmieniający się asortyment. Klienci Action mogą wybierać spośród 14 różnych kategorii produktowych, od zabawek, przez odzież i kosmetyki, aż po artykuły domowe, dekoracje czy artykuły dla zwierząt. I choć to dyskont "niespożywczy" można tu znaleźć też takie artykuły, na czele ze słodkimi i słonymi przekąskami.

Action w Galerii Libero będzie trzecim sklepem tej marki w Katowicach, po placówkach w parku handlowym Trzy Stawy oraz w Supersamie. Co ciekawe, w Katowicach, w biurowcu przy ulicy Wojewódzkiej, znajduje się polska centrala Action.

Nowy empik powstaje w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Nowy Empik powstaje w Katowicach. To będzie już szósty salon tej marki w naszym mieście

Autor: Katarzyna Pachelska

19/02/2023

Zabka Dom Powstanca Katowice 6

Może Cię zainteresować:

Sklep Żabka powstaje w zabytkowym budynku Domu Powstańca Śląskiego w Katowicach. Ma biały, a nie zielony szyld

Autor: Katarzyna Pachelska

16/02/2023

Katowice 1993 rok 14

Może Cię zainteresować:

Katowice, rok 1993. 30 lat temu, a jakby inny świat. Zobaczcie niepublikowane zdjęcia ze szwajcarskiego archiwum

Autor: Katarzyna Pachelska

15/02/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon