Ojcobójca z Wełnowca aresztowany. Odpowie za zabójstwo i zbezczeszczenie zwłok

Katowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabicie swojego ojca. Podejrzanemu przedstawiono zarzut zabójstwa oraz zbezczeszczenia zwłok. Morderca z Wełnowca został aresztowany.

Kryminalni katowickiej komendy zatrzymali 37-latka podejrzanego o zabicie swojego ojca.

O morderstwie pisaliśmy w środę 21 grudnia: Syn zabił ojca i poćwiartował jego zwłoki. Straszne znalezisko w piwnicy kamienicy w Katowicach

Policjanci ujawnili tego dnia zwłoki 62-letniego mężczyzny, które zostały ukryte w piwnicy domu wielorodzinnego w katowickiej dzielnicy Wełnowiec, przy al. Korfantego.

Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali w tej sprawie mieszkańca Katowic i osadzili go w policyjnym areszcie. Na miejscu zdarzenia do późnych godzin wieczornych pracowali policyjni technicy i grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Północ w Katowicach.

Podejrzanemu przedstawiono zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice Północ w Katowicach sąd aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Hands g514e751cf 1920

Może Cię zainteresować:

W Katowicach zaginął 31-letni Daniel, na co dzień mieszkający w Holandii. Rodzina i policja go poszukują

Autor: Katarzyna Pachelska

22/12/2022

Kwiaciarnia Kostuchna

Może Cię zainteresować:

Śmierciarka zdemolowała kwiaciarnię w Katowicach. Tylko o nią zahaczyła, ale to wystarczyło, by budka się rozpadła

Autor: Katarzyna Pachelska

17/12/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon