Pierwszy w Katowicach sklep Woolworth już otwarty. Zobaczcie co i za ile można tu kupić

W parku handlowym Fabryka Park w Katowicach został dzisiaj, w czwartek 25 kwietnia, otwarty pierwszy w mieście sklep pod szyldem Woolworth. Choć niemiecka sieć z amerykańskim rodowodem nazywa swoje sklepy domami handlowymi, bardziej przypominają one przybytki z kategorii "szwarc, mydło i powidło". Zobaczcie, co można tu kupić i za ile.

Wydawałoby się, że na polskim rynku jest już wystarczająco dużo dyskontów i nowej marce trudno się będzie wyróżnić. Jednak marka Woolworth zdecydowała o ekspansji na Polskę. Pierwszy sklep powstał rok temu.

Pierwszy sklep Woolworth w Katowicach został otwarty

- Tym, co wyróżnia Woolworth, to szeroka oferta produktowa. Obejmuje ona: wyroby tekstylne dla całej rodziny, artykuły gospodarstwa domowego, elektronikę, materiały i artykuły dekoracyjne, drogeryjne, a także zabawki oraz artykuły piśmiennicze i biurowe - twierdzą przedstawiciele sieci.

Dzisiaj, 25 kwietnia 2024 r., pierwszy sklep pod szyldem Woolworth został otwarty w Katowicach, w parku handlowym "na Famurze", czyli Fabryka Park w dzielnicy Piotrowice (ul. Armii Krajowej 47). Pierwszych 1500 klientów sklepu otrzyma czerwoną torbę na zakupy gratis. Przy zakupach powyżej 50 zł na jednym paragonie można wziąć udział w zabawie "Koło fortuny", gdzie do wygrania są rozmaite nagrody. Dodatkowo od 25 do 27 kwietnia na wszystkie artykuły dostaniemy rabat 15 proc. (jest on naliczany przy kasie).

Sklep w Katowicach działa w godz. 9-21 od poniedziałku do soboty.

18 tysięcy artykułów w rocznym asortymencie

Woolworth to dyskont z gatunku "szwarc, mydło i powidło". Sieć chwali się, że ma 18 tysięcy artykułów w rocznym asortymencie. Znajdziemy tu z jednej strony ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, z drugiej - artykuły wyposażenia domu, dekoracyjne, biurowe, kosmetyki, AGD, zabawki, a nawet artykuły spożywcze. W większości są to produkty niemarkowe, choć można trafić też na te ze znanym brandem.

W Woolworth kupimy też buty, artkuły sezonowe - teraz wakacyjne, rzeczy do organizacji imprez. Przed sklepem, wzorem innych dyskontów, są wystawione kosze z przecenionymi produktami albo takimi w specjalnej cenie.

Z katowickim sklepem sieć, która reklamuje się hasłem "Home of Discount", ma w Polsce 20 sklepów. Planuje stworzyć w Europie 5 tysięcy swoich placówek.

Park handlowy Fabryka Park działa od kilku miesięcy

Park handlowy Fabryka Park rozpoczął działalność w grudniu 2023 roku. Znajduje się w dzielnicy Piotrowice w Katowicach, przy ul. Armii Krajowej, niedaleko Ronda Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wśród pierwszych najemców znalazły się:

  • dyskonty niespożywcze Action i TEDi,
  • salon z artykułami wyposażania wnętrz Jysk,
  • sklep z produktami spożywczymi, drogeryjnymi i dekoracyjnymi Dealz,
  • sklep zoologiczny Maxi Zoo,
  • drogeria Rossmann,
  • punkt optyczny Ziko Optyk,
  • sklep z tradycyjnymi, lokalnymi produktami Bacówka.

W lutym 2024 r. do tego grona dołączyły kolejne marki - sklep z odzieżą i produktami dla domu Pepco i klep RTV i AGD Media Expert. Działa też piekarnia i cukiernia Kłos, która przy okazji jest też kawiarnią i bistro. Do otwarcia szykuje się placówka banku ING.

Przy Fabryka Park znajduje się też market Kaufland.

Park handlowy Fabryka Park w Katowicach Fot TDJ Estate 5

Może Cię zainteresować:

Nowe sklepy w parku handlowym Fabryka Park, w tym pierwszy w Katowicach Woolworth

Autor: Katarzyna Pachelska

12/02/2024

Park handlowy bochenskiego katowice 01

Może Cię zainteresować:

Katowice. Nowy park handlowy przy ul. Bocheńskiego szykuje się do otwarcia. Wiemy, kiedy zacznie działać sklep Media Expert

Autor: Katarzyna Pachelska

23/04/2024

Kuchenne rewolucje katowice meltini bayer landhaus 09

Może Cię zainteresować:

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler w Katowicach. Włoska restauracja Meltini zmieniła się w bawarski szynk Bayer Landhaus

Autor: Katarzyna Pachelska

11/04/2024

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon