Policyjna orkiestra zagra świąteczne utwory na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Katowicach

Kto natknął się niespodziewanie na grających na Rynku w Katowicach policjantów? Śląska Komenda Wojewódzka Policji zorganizowała flash-mob. Ale policyjną orkiestrę będzie można zobaczyć ponownie, w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Orkiestra policyjna

Śląscy policjanci przygotowali dla mieszkańców naszego województwa niespodziankę. Z okazji zbliżających się świąt, muzycy z policyjnej orkiestry zagrają koncert na żywo, podczas którego zaprezentują własną interpretację świątecznych utworów.

Jako wstęp do muzycznego wydarzenia i przedsmak tego, co policyjni artyści przygotowali dla mieszkańców, w kilku miastach na Śląsku zorganizowali flash-moby, podczas których muzycy niespodziewanie, bez słowa wstępu pojawiali się na głównych placach po to, by zagrać kilka świątecznych utworów. Po występie policjanci zniknęli w tłumie równie szybko, jak się pojawili.

Ale policyjni muzycy pojawią się znowu na Rynku w Katowicach. Tym razem dadzą regularny koncert. Występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbędzie się 20 grudnia 2022 r. (wtorek) o godzinie 17.00 przy Jarmarku Bożonarodzeniowym na katowickim Rynku.

Przypomnijmy, że w ramach Jarmarku 31 grudnia odbędzie się Pożegnanie Starego Roku i powitanie Nowego Roku – zabawa z didżejem.

Kobieta podejrzana o kradzież kosmetyków

Może Cię zainteresować:

Kobieta z dzieckiem w wózku nakradła w Rossmannie kosmetyków za pół tysiąca złotych. Szuka jej policja

Autor: Redakcja

14/12/2022

Pseudokibic GKS-u Katowice

Może Cię zainteresować:

Jest akt oskarżenia przeciwko pseudokibicowi GKS-u Katowice, który znieważył prezesa i groził mu

Autor: Redakcja

13/12/2022

Jarmark, Katowice

Może Cię zainteresować:

Magicznie jak w Katowicach. Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku robi wrażenie, szczególnie z lotu ptaka

Autor: Katarzyna Pachelska

08/12/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon