Rowerzysta potrącony przez ciężarówkę na ul. Beskidzkiej. Zginął na miejscu

Dziś (7 października) około godziny 11 na ulicy Beskidzkiej w Tychach przy wlocie na Mysłowice doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty przez samochód ciężarowy z naczepą.

Czarny dzień na śląskich drogach. Po śmiertelnym wypadku na al. Roździeńskiego, tym razem doszło do potrącenia rowerzysty. Samochód ciężarowy z naczepą wjechał w mężczyznę na rowerze. Potrącony zginął na miejscu.

Doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód ciężarowy, niestety ofiara śmiertelna. Na miejscu jest jeden zastęp Straży Pożarnej, Policja i zespół ratownictwa medycznego. Droga jest całkowicie nieprzejezdna – informuje nas st. kpt. Adam Kryla z Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach.

Nieznana jest jeszcze przyczyna zdarzenia. Policja będąca na miejscu rozpoczęła czynności dochodzeniowe. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy informują, że z niewiadomych przyczyn 46-letni mieszkaniec Mysłowic, kierując rowerem elektrycznym nagle zmienił pas ruchu, zjeżdżając z prawego na lewy, wprost pod nadjeżdżająca ciężarówkę. Badania wykazały, że 56-letni kierowca tira był trzeźwy.

Osoby będące świadkami tego zdarzenia bądź posiadające wiedzę co do okoliczności, proszone są o kontakt osobisty z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ul. Lompy 19 lub o kontakt telefoniczny tel. 47 85 122 32, 47 85 122 32.

Tragiczny wypadek w Katowicach. Dwóch Ukraińców zginęło na al. Roździeńskiego

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek w Katowicach na ulicy Granicznej

Wypadek na ulicy Granicznej w Katowicach

Dachowanie w Katowicach

Dachowanie w Katowicach. Są utrudnienia w ruchu

Pexels mateusz dach 581312

Aż 5 tysięcy złotych mandatu dla sprawcy kolizji na DK86

Wypadek miał miejsce na DK86 na wysokości Giszowca

Wypadek na DK86 w Katowicach od strony Tychów

Tunel zablokowany. W centrum w stronę Chorzowa tworzą się ogromne korki

Ogromne korki w centrum. Utrudnienia do jutra!

Cwiczenia 4

Wybuch bomby w piwnicy - są ranni!

Tragiczny wypadek na DTŚ obok Auchana

Wypadek na DTŚ obok Auchana. Lądował śmigłowiec LPR