Rowerzysta potrącony przez ciężarówkę na ul. Beskidzkiej. Zginął na miejscu

Dziś (7 października) około godziny 11 na ulicy Beskidzkiej w Tychach przy wlocie na Mysłowice doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty przez samochód ciężarowy z naczepą.

Czarny dzień na śląskich drogach. Po śmiertelnym wypadku na al. Roździeńskiego, tym razem doszło do potrącenia rowerzysty. Samochód ciężarowy z naczepą wjechał w mężczyznę na rowerze. Potrącony zginął na miejscu.

Doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód ciężarowy, niestety ofiara śmiertelna. Na miejscu jest jeden zastęp Straży Pożarnej, Policja i zespół ratownictwa medycznego. Droga jest całkowicie nieprzejezdna – informuje nas st. kpt. Adam Kryla z Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach.

Nieznana jest jeszcze przyczyna zdarzenia. Policja będąca na miejscu rozpoczęła czynności dochodzeniowe. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy informują, że z niewiadomych przyczyn 46-letni mieszkaniec Mysłowic, kierując rowerem elektrycznym nagle zmienił pas ruchu, zjeżdżając z prawego na lewy, wprost pod nadjeżdżająca ciężarówkę. Badania wykazały, że 56-letni kierowca tira był trzeźwy.

Osoby będące świadkami tego zdarzenia bądź posiadające wiedzę co do okoliczności, proszone są o kontakt osobisty z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ul. Lompy 19 lub o kontakt telefoniczny tel. 47 85 122 32, 47 85 122 32.

Tragiczny wypadek w Katowicach. Dwóch Ukraińców zginęło na al. Roździeńskiego

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon