Rozpoczął się remont na Wita Stwosza. Blisko sto metrów nawierzchni zostanie wymienione

Rozpoczął się zapowiadany remont na ulicy Wita Stwosza. Pracownicy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów wymienią nawierzchnię na odcinku stu metrów. Prace potrwają do 7 lipca.

UM Katowice
Prace na Wita Stwosza

Ruszyły prace drogowe na Wita Stwosza

Pracownicy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów rozpoczęli remont na ulicy Wita Stwosza. Podczas kilku dni prac wymieniona zostanie nawierzchnia na odcinku od ulicy Ligonia do placu Karola Miarki.

Podczas prowadzonych robót ruch pojazdów będzie odbywał się z wykorzystaniem zatoki parkingowej. Ponadto, podczas asfaltowania, w godzinach nocnych zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic Ligonia i Wita Stwosza oraz ruch od strony ul. Ligonia do ul. Wita Stwosza w kierunku ul. Kościuszki. Natomiast ciąg skrzyżowania ul. Wita Stwosza w czasie asfaltowania będzie przejezdny.

By zminimalizować wpływ remontu na utrudnienia w ruchu samochodowym, a to asfaltowanie będzie odbywać się w nocy z 5 na 6 lipca lub z 6 na 7 lipca. Ruchem będą kierować wówczas pracownicy MZUiM, a zamknięcie powinno potrwać około dwóch godzin. Realizacja prac uzależniona jest od warunków pogodowych. Zakończenie prac zostało zaplanowane na piątek, 7 lipca.

Nowy salon BMW w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Salon BMW na terenie dawnej Kopalni „Kleofas”. Zabytkowy szyb ma być windą

Autor: Patryk Osadnik

21/06/2023

Wiadukt katowice jana pawla

Może Cię zainteresować:

Remont wiaduktu nad DTŚ w Katowicach. Droga będzie zawężona od wtorku 13 czerwca

Autor: Katarzyna Pachelska

12/06/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon