Trzecia Żabka Nano będzie w Katowicach. Sklep jest już prawie gotowy do otwarcia

W Katowicach działają już dwa autonomiczne sklepy Żabka Nano, przy ulicy Warszawskiej i Uniwersyteckiej. Teraz sieć szykuje kolejny punkt. Sprawdźcie, gdzie.

Samoobsługowy koncept Żabki, czyli sklepy Żabka Nano, w których można płacić tylko za pomocą specjalnej aplikacji, do której jest podpięta karta płatnicza, rozwija się w całej Polsce. W Katowicach i w woj. śląskim pierwsza taka Żabka powstała na początku 2022 roku przy ulicy Warszawskiej 26, obok gmachu NBP. Później otwarto taką Żabkę przy ul. Uniwersyteckiej 18-20 w żółto-szarych biurowcach Silesia Star. Takie sklepy w naszym regionie są na razie tylko w Katowicach.

Powstaje trzecia Żabka Nano w Katowicach

Teraz trzeci taki autonomiczny sklep powstaje w Galerii Supersam przy ul. Skargi, konkretnie na parterze, obok Empiku. Już jest szyld, a szyby są oklejone. Na razie jednak wisi tu kartka z napisem "Sklep nieczynny. Zapraszamy wkrótce na otwarcie".

Sama sieć nie chce zdradzić, kiedy owo otwarcie jest planowane.

- Zamierzamy jak najlepiej wykorzystać potencjał tego formatu i będziemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. O nowych lokalizacjach Żabka Nano - także tych w Katowicach - będziemy informowali w odpowiednim czasie - odpisuje Biuro Prasowe Żabki na nasze pytanie.

- Sklepy autonomiczne Żabka Nano to format opracowany głównie z myślą o lokalizacjach, w których nie ma możliwości otwarcia standardowego sklepu Żabka. To uzupełnienie oferty naszej sieci i kolejny krok w rozwoju naszego modelu modern convenience, do którego od lat wprowadzamy elementy wykorzystujące najnowsze technologie. W tej chwili mamy blisko 50 tego typu placówek, co sprawia, że jesteśmy największą siecią sklepów autonomicznych w Europie - dodaje Biuro Prasowe Żabki, już o to niepytane.

Aby coś kupić, nie trzeba mieć aplikacji i Zappka Pay

Żabki Nano są otwarte przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę (z krótką przerwą techniczną w nocy). Grupa Żabka stworzyła ten koncept, by klienci mogli szybko, nawet w ciągu kilku sekund, kupić przekąski lub napoje, bez kolejek, bez gotówki ani kontaktu z obsługą. By zrobić zakupy, wystarczy smartfon z zainstalowaną aplikacją Żappka i aktywną usługą Żappka Pay albo można bez aplikacji wejść - tylko przykładając kartę płatniczą do czytnika przy drzwiach. Asortyment jest tam ograniczony, sporo napojów, przekąsek, kanapek. Mleka i jajek tu nie uświadczymy.

Swoją drogą, to pomysł autonomicznych sklepów to w Katowicach nie jest coś zupełnie nowego. Wszak Społem przy swoim sklepie w Skarbku postawił takowy - wygląda jak spory automat. Niestety od dłuższego czasu nie działa...

Salon Sinsay, Galeria Katowicka

Może Cię zainteresować:

Salon Sinsay w Galerii Katowickiej w nowej lokalizacji. Został też powiększony

Autor: Katarzyna Pachelska

22/11/2022

Primark Katowice otwarcie

Może Cię zainteresować:

Otwarcie sklepu Primark w Katowicach. Dzikich tłumów nie było. Butów a la emu też nie, bo klientki błyskawicznie je wykupiły

Autor: Katarzyna Pachelska

30/11/2022

Kwiaciarnia Kostuchna

Może Cię zainteresować:

Śmierciarka zdemolowała kwiaciarnię w Katowicach. Tylko o nią zahaczyła, ale to wystarczyło, by budka się rozpadła

Autor: Katarzyna Pachelska

17/12/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon