Uwaga, drastyczne zdjęcia! Ten mężczyzna zmarł w katowickim szpitalu. Czy ktoś wie, kim był?

Katowicka policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który zmarł w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach.

Zmarły w katowickim szpitalu mężczyzna

Policjanci wydziału kryminalnego katowickiej komendy prowadzą od wielu lat czynności identyfikacyjne zmierzające do ustalenia tożsamości zmarłego w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach 19 listopada 2004 roku mężczyzny. Dotychczas przeprowadzone czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości zmarłego mężczyzny.

Mężczyzna był hospitalizowany w tym katowickim szpitalu, dokąd 30 października 2004 roku załoga Pogotowia Ratunkowego zabrała go nieprzytomnego z placu Ks. Szramka w Katowicach. Mężczyzna do chwili śmierci nie odzyskał przytomności.

Ze względu na drastyczność zdjęć zmarłego, nie publikujemy ich. Można się z nimi zapoznać na stronie katowickiej policji. Link: https://katowice.policja.gov.pl/,Czy-rozpoznajesz-zmarlego-mezczyzne.html

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 55-60 lat, wzrost ok. 180 cm, szczupła budowa ciała, twarz trójkątna, cera blada, brwi krzaczaste, włosy koloru szatynowego krótkie, ścięte na jeża z łysiną czołową, oczy niebieskie, nos średni przekrzywiony w lewą stronę, uszy średnie przylegające.

Ubiór: brak informacji co do ubioru.

Znaki szczególne: widoczne ubytki w uzębieniu.

Policja apeluje do osób, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące denata, które pomogłyby w ustaleniu jego tożsamości, aby nawiązały kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 20 00, 47 851 28 52, 47 851 25 55 lub z najbliższą jednostką Policji lub 112.

ZOBACZ TEŻ:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon