[AKTUALIZACJA] Tragiczny wypadek na DTŚ obok Auchana. Spore utrudnienia w ruchu drogowym

Uwaga kierowcy! Wypadek na DTŚ w Katowicach. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Występują spore utrudnienia w ruchu drogowym.

AKTUALIZACJA:

Badanie trzeźwości 37-letniej kierującej nissanem juke wskazało, ze była trzeźwa. Kobieta została przetransportowana do szpitala na badania diagnostyczne. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze, rozsądek i kulturę jazdy.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Występują spore utrudnienia w ruchu drogowym na DTŚ. O godz. 14.00 (18.05.2021) doszło do poważnego wypadku. Policjanci z chorzowskiej drogówki blokują teraz wjazd od strony ul. Armii Krajowej, od strony Mazaka. Policjanci z katowickiej drogówki natomiast kierują ruchem od strony Jana Pawła II. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze dwie godziny.

Tragiczny wypadek na DTŚ

- 53 letnia kierująca jadąc Nissanem Jana Pawła, chcąc zjechać na DTŚ wpadła w poślizg i uderzył w nią Nissan Juke. Uderzenie poszło centralnie w drzwi kierującej – relacjonuje nam mł. Asp. Agnieszka Żyłka z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Na miejscu lądowało lotnicze pogotowie ratunkowe. Niestety, mimo podjętej reanimacji, kobiety nie udało się uratować.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon