Wypadek w Katowicach. Dwa samochody zderzyły się czołowo. Jedna osoba w szpitalu

Dzisiaj, we wtorek 11 lipca 2023 r., w Katowicach wydarzył się wypadek - zderzenie dwóch samochodów osobowych. Na tyle poważne, że jedna osoba wymagała hospitalizacji.

Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach we wtorek 11 lipca 2023 r. o godzinie 15:54 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Katowicach otrzymało zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych.

Wypadek miał miejsce na ul. Szarych Szeregów w dzielnicy Kostuchna. Jedna z osób biorących udział w zdarzeniu po przebadaniu przez obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego została zabrana do szpitala w celu dalszej hospitalizacji.

- Zdarzenie zakwalifikowaliśmy jako kolizję - wyjaśnia podkomisarz Agnieszka Żyłka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. - Kierująca samochodem marki Renault zasłabła za kierownicą. Przejechała na przeciwległy pas i uderzyła samochodem w jadący prawidłowo samochód Kia. Została przewieziona na badania do szpitala - dodaje Żyłka.

Okoliczności zdarzenia nie uchroniły pani kierującej renault od mandatu karnego. Dostała, jako sprawczyni zdarzenia, 1050 zł mandatu.

Basen rolna katowice

Może Cię zainteresować:

Basen pod chmurką oraz dwa wodne place zabaw w Katowicach zamknięte. Wykryto w nich bakterię

Autor: Katarzyna Pachelska

11/07/2023

Ukradli perfumy katowice 01

Może Cię zainteresować:

Katowice. Ta para ukradła perfumy o wartości 1,4 tys. zł z drogerii. Teraz szuka ich policja

Autor: Katarzyna Pachelska

11/07/2023

Ukradl torbe sportowa

Może Cię zainteresować:

Złodziej, który w Katowicach ukradł torbę z dokumentami, ciuchami i kartą, jest poszukiwany przez policję

Autor: Katarzyna Pachelska

08/07/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon