Zaginęły matka i córka. Policja prowadzi poszukiwania

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie prowadzą poszukiwania dwóch zaginionych - matki i córki. Poszukiwane to Aleksandra i Oliwia Wieczorek, po których ślad zaginął.

Komenda Miejska Policji w Częstochowie wydała w sobotę, 12 lutego, komunikat o rozpoczęciu poszukiwań matki i córki - Aleksandry i Oliwii Wieczorek.

- Zaginione w nieustalonych okolicznościach opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie przy ul. Adama Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi - podało biuro prasowe komendy.

45-letnia Aleksandra Wieczorek ostatnim razem była widziana w czwartek, 10 lutego, na ogródkach działkowych przy ul. Żyznej.

- Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione proszony jest o kontakt pod numerem 997 lub (47) 858 16 11 - wskazują mundurowi.

Zaginęła matka i córka. Policja przedstawiła rysopisy

Według rysopisu, jaki przedstawili funkcjonariusze, Aleksandra Wieczorek ma 165 centymetrów wzrostu, średnią budowę ciała, ciemne włosy do ramion, ciemne oczy, prosty nos i przylegające uszy.

- W chwil zaginięcia mogła być ubrana w ciemnozieloną kurtkę zimową do kolan i ciemne spodnie - dodają śledczy.

Jej córka Oliwia jest nieco wyższa, ponieważ ma 170 centymetrów wzrostu, a do tego szczupłą sylwetkę, długie i ciemne blond włosy, niebieskie oczy, prosty nos i przylegające uszy. W chwili zaginięcia mogła mieć na sobie białą kurtkę zimową z kapturem obszytym jasnym futerkiem.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon