Zakochana Bana wraca na tory. Specjalny walentynkowy tramwaj będzie jeździł w Katowicach

W środę 14 lutego na tory Katowic wyjedzie specjalny tramwaj - Zakochana Bana. To pomysł Tramwajów Śląskich na Walentynki. Sprawdźcie rozkład i atrakcje.

Walentynki już w środę 14 lutego. I jak co roku, na torach w Katowicach pojawi się wyjątkowy tramwaj – Zakochana Bana. A w niej – TVS, koncert, konkursy oraz życzenia. To będzie ciekawa opcja spędzenia święta zakochanych w romantycznym tramwaju. Zakochana Bana będzie dostępna od godz. 16:00 do 18:45.

Walentynkowy historyczny tramwaj będzie jeździł po Katowicach

To już 10 lat, jak po torach naszego regionu śmiga Zakochana Bana – specjalny tramwaj dla zakochanych, który kursuje tylko w Walentynki. W tym roku też będzie dostępny dla wszystkich!

Romantyczny tramwaj będzie kursować w Katowicach między placem Wolności a pętlą Słoneczną oraz placem Wolności a Centrum Przesiadkowym Zawodzie.

Zakochanych pasażerów będzie woził, jak co roku, historyczny wagon sprzed lat. To wagon 4N o numerze bocznym 1167 wyprodukowany w 1957 roku! Tramwaj ten co roku przyciąga do Katowic zakochanych z całej aglomeracji. I tym razem będzie to podróż pełna niespodzianek. Na pasażerów Zakochanej Bany czekają atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami i muzyka na żywo. Oczywiście tramwaj będzie pięknie i romantycznie udekorowany. W środku spotkać będzie można artystów znanych z telewizji TVS.

O świetny nastrój pasażerów Zakochanej Bany zadba Eugeniusz „Geno” Witek jako prowadzący koncert w tramwaju. Wystąpi w nim Kasia Lorenc. Tak, to ona śpiewa hit „Jadą ludzie do roboty”. Nie tylko będzie można posłuchać utworów w jej wykonaniu, ale też złożyć bliskiej osobie życzenia, które później zostaną zaprezentowane w telewizji TVS. Relację z Zakochanej Bany i życzenia obejrzeć będzie można na antenie TVS w piątek 16 lutego. W planach są też konkursy z nagrodami.

Zakochana Bana 2024 kursować będzie po Katowicach w środę 14 lutego po południu, czyli w godzinach między 16:00 a 18:45. Start z zajezdni w Katowicach Zawodziu punktualnie o 16:02. Natomiast z przystanku Słoneczna Pętla pierwszy zakochany tramwaj odjedzie o 16.39. Start z placu Wolności – o 16:20, a z placu Miarki – o 16:52. Cały rozkład jazdy Zakochanej Bany dostępny jest na stronie internetowej www.tramwajeslaskie.eu

Park handlowy Fabryka Park w Katowicach Fot TDJ Estate 5

Może Cię zainteresować:

Nowe sklepy w parku handlowym Fabryka Park, w tym pierwszy w Katowicach Woolworth

Autor: Katarzyna Pachelska

12/02/2024

Przemo lukasik ktw

Może Cię zainteresować:

Przemo Łukasik, projektant biurowców KTW: Pewien górnik mi powiedział, że on i jego koledzy nazywają moje budynki pudełkami na sztrachecle

Autor: Katarzyna Pachelska

03/02/2024

Nowa linia tramwajowa Katowice Grundmana

Może Cię zainteresować:

Nowa linia tramwajowa w Katowicach gotowa. Tramwajarzom marzy się ring dla śródmieścia

Autor: Michał Wroński

21/12/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon