Zasłabnięcie kierowcy autobusu na ul. Obroki w Katowicach. Dwie osoby zostały ranne

Do zdarzenia drogowego na ul. Obroki w Katowicach doszło w środę, 3 sierpnia 2022 r., około godziny 11.30. Autobus uderzył w przydrożną latarnię.

Ze wstępnych ustaleń służb ratunkowych wynika, że kierujący autobusem ZTM linii nr 186 zasłabł. W wyniku zasłabnięcia, autobus uderzył w przydrożną latarnię. Zdarzenie miało miejsce na ul. Obroki 140, na wysokości zjazdu na hale targowe. Dwoje pasażerów, którzy znajdowali się w autobusie, doznali obrażeń i wymagali hospitalizacji. Po dotarciu ratowników medycznych na miejsce zostali przewiezieni do szpitala.

Utrudnienia w ruchu na ul. Obroki

Teraz służby skupiają się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wykonania czynności. Ruch jest zablokowany w jedną stronę. Utrudnienia potrwają co najmniej 2 godziny (do około 14.00).

Skupiamy się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wykonaniu czynności, dlatego, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Zablokowany jest ruch w jedną stronę. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze dwie godziny – informują policjanci.

Niewybuch, Giszowiec

Może Cię zainteresować:

Niewybuch z II wojny światowej znaleziono na budowie w Katowicach

Autor: Katarzyna Pachelska

02/08/2022

Moto Show Katowice 2021

Może Cię zainteresować:

Moto Show Katowice 7 sierpnia 2022 na Muchowcu. Tuning, wyścigi, motocykle, auta zabytkowe. Słowem, raj dla miłośników motoryzacji

Autor: Katarzyna Pachelska

02/08/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon