Ale akcja! Policja "wjechała" na siłownię w Katowicach. Jeden z osiłków tam ćwiczących był poszukiwany listem gończym

Tego chyba użytkownicy jednego z klubów fitness w Katowicach się nie spodziewali. Na "siłkę" wkroczyli policjanci, aresztując i zakuwając w kajdanki jednego z ćwiczących na siłowni. Okazało się, że mężczyzna od dłuższego czasu był poszukiwany listem gończym. Często zmieniał miejsce zamieszkania, ale z ulubioną siłownią nie potrafił się rozstać. To go zgubiło.

Policjanci z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym.

Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym w katowickiej siłowni

  Policjanci z NGW (Nieetatowa Grupa Wsparcia) Oddziałów Prewencji Policji w Katowicach od wielu już lat współpracują z katowickimi policjantami i wspólnie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Jak dobra jest to współpraca, świadczyć może ostatnie zatrzymanie osoby poszukiwanej listem gończym.

  Będący na wolnym policjant Komisariatu Policji VII w Katowicach, robiąc zakupy z dziećmi w Galerii Libero, zauważył poszukiwanego 27-latka, kiedy wchodził na teren siłowni znajdującej się na 2. piętrze tego centrum handlowego.

  Mając pod opieką swoje małoletnie dzieci, którym musiał zapewnić bezpieczeństwo i opiekę, natychmiast powiadomił będących wtedy w służbie policjantów NGW OPP w Katowicach, którzy podjęli interwencję wobec poszukiwanego.

  Mężczyzna był bardzo zaskoczony wizytą policjantów na siłowni. Wiedząc, że jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Chorzowie, aby uniknąć zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego, mężczyzna ciągle zmieniał miejsce pobytu i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Nie zrezygnował jednak z chodzenia do swojej ulubionej siłowni. 27-letni mieszkaniec Katowic został już osadzony w zakładzie penitencjarnym, gdzie spędzi najbliższe 4 miesiące za przestępstwo narkotykowe popełnione w 2022 roku.

  Park dolina slepiotka katowice 01

  Może Cię zainteresować:

  Ostatnie prace w parku w dolinie Ślepiotki w Katowicach. Wkrótce nowy park w dzielnicy Piotrowice-Ochojec będzie gotowy

  Autor: Katarzyna Pachelska

  24/02/2024

  Galeria katowicka

  Może Cię zainteresować:

  Galeria Katowicka z nowym systemem parkingowym. Nie trzeba będzie pobierać biletu. System rozpozna tablice rejestracyjne

  Autor: Katarzyna Pachelska

  23/02/2024

  Zatrzymany falszywy alarm katowice dworzec

  Może Cię zainteresować:

  20-letni mężczyzna wywołał alarm bombowy na dworcu w Katowicach. "Żartownisia" zatrzymała już policja

  Autor: Katarzyna Pachelska

  22/02/2024

  Subskrybuj 24kato.pl

  google news icon