Amerykański koncern Concentrix otwiera biuro w Katowicach. Zatrudni ponad 200 osób. Nabór trwa

Firma Concentrix informuje o otwarciu trzeciej swojej lokalizacji w Polsce - w Katowicach. Biuro będzie się znajdować w kompleksie Global Office. Trwa właśnie rekrutacja pracowników do katowickiej siedziby tego amerykańskiego koncernu.

Katarzyna Pachelska
Global office park

Concentrix, globalny dostawca rozwiązań i technologii customer experience (CX), otwiera trzecią polską lokalizację – w Katowicach, w kompleksie dwóch wież biurowych Global Office Park w centrum miasta.

Amerykański koncern działa w Polsce od 2005 roku. Obecnie w biurach w Lublinie i Szczecinie zatrudnia ponad 1000 osób. Nowe biuro Concentrix w Katowicach ma zapewnić ponad 200 nowych miejsc pracy. Nabór pracowników na wielojęzyczne stanowiska obsługi i wsparcia klienta trwa od czerwca 2023 roku.

Pracownicy nowego biura w Katowicach będą przede wszystkim wspierać globalną linię lotniczą Ryanair.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani kolejną inwestycją w Polsce. Jest ona świadectwem naszego dynamicznego rozwoju na tym kluczowym rynku. Założeniem funkcjonowania naszej firmy jest dbałość o pracowników i relacje z lokalną społecznością, co oczywiście związane jest z obszarem naszej specjalizacji, czyli budowaniem pozytywnych doświadczeń. Działamy z myślą o tym, aby wyróżniać się i być pracodawcą pierwszego wyboru. Nie możemy doczekać się powitania pełnych pasji i talentu ludzi, z którymi będziemy budować nowy polski zespół – mówi Paweł Puła, Senior Director Service Delivery w Concentrix.

Siedzibą spółki w Katowicach będzie Global Office Park, kompleks biurowy przy ulicy Mickiewicza i Zabrskiej.

Więcej o Global Office:

Dzięki różnorodnym stanowiskom jakie oferuje Concentrix zapewniamy szerokie możliwości budowania kariery dla osób, które chcą rozwijać się w międzynarodowej firmie, będącej liderem swojego rynku. Jesteśmy uznawani za pracodawcę elastycznego i zapewniającego bezpieczeństwo, który ma wiele do zaoferowania swoim pracownikom. Serdecznie zapraszam do współpracy – dodaje Paweł Puła.

Informacje o ofercie zatrudnienia w Concentrix dostępne są na stronie www. Osoby zainteresowane mogą również kontaktować się poprzez e-mail: careers@concentrix.com.

Biurowce KTW w Katowicach Inwestycja TDJ Estate 3 1

Może Cię zainteresować:

Czarny biurowiec .KTW II, najwyższy w Katowicach, ma dwóch kolejnych najemców: Aebi Schmidt i PKO Bank Polski

Autor: Katarzyna Pachelska

25/05/2023

Biurowiec silesia star katowice

Może Cię zainteresować:

Globalny koncern medialny otwiera biuro w Katowicach, w biurowcu Silesia Star

Autor: Katarzyna Pachelska

17/07/2023

Biurowiec craft katowice 04

Może Cię zainteresować:

Katowice. Biurowiec Craft prawie gotowy. Zasłonił Silesia City Center. Może to i nawet lepiej

Autor: Katarzyna Pachelska

15/05/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon