Globalny koncern medialny otwiera biuro w Katowicach, w biurowcu Silesia Star

TVN Warner Bros. Discovery, będący częścią globalnego koncernu Warner Bros. Discovery – otworzy biuro w katowickim biurowcu Silesia Star, niedaleko Strefy Kultury.

Materiały prasowe
Biurowiec silesia star katowice

Katowicka siedziba TVN Warner Bros. Discovery będzie zlokalizowana na piątym piętrze Silesia Star A. Najemca wprowadzi się do nowego biura o metrażu 500 mkw. już w tym miesiącu.

TVN Warner Bros. Discovery z nową katowicką siedzibą

Jego aranżacja będzie realizowana we współpracy z działem Workplaces w Globalworth.

- Otwarcie naszego katowickiego biura w nowej lokalizacji – Silesia Star – jest wynikiem nieustannej pracy nad stworzeniem nowoczesnej i wygodnej przestrzeni pracy dla naszego zespołu. Jesteśmy przekonani, że biuro Silesia Star w Katowicach, zapewniające m.in. doskonałe skomunikowanie z innymi częściami miasta, będzie sprzyjać kreatywności, dobremu samopoczuciu i rozwojowi pracowników TVN Warner Bros. Discovery. Wspólnie z Globalworth zapewnimy naszemu zespołowi mądrze zaprojektowaną przestrzeń biurową w wysokim standardzie - mówi Katarzyna Rozbiewska, Administration Unit Director w TVN Warner Bros. Discovery.

Silesia Star to dwa 8-kondygnacyjne biurowce w centrum Katowic

Silesia Star to charakterystyczny, choć niezbyt wysoki, biurowiec o szarej, betonowej, elewacji i żółtych pionowych oknach. Znajduje się przy al. Roździeńskiego 10, niedaleko Uniwersytetu Śląskiego. Przez kładkę nad DTŚ można od niego przejść do Strefy Kultury.

- Katowice to miasto biznesu dla międzynarodowych inwestorów i lokalnych przedsiębiorców. Portfolio najemców Silesia Star jest zróżnicowane i łączy wiele międzynarodowych firm. To dowód na to, że biurowiec spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Decyzja TVN Warner Bros. Discovery o ulokowaniu swojej siedziby w Silesia Star jest tego potwierdzeniem. Strategiczna lokalizacja w sercu miasta, dostęp do sieci komunikacji miejskiej, bliskość bogatej oferty Śródmieścia i Katowickiej Strefy Kultury, to wyróżniki katowickiej gwiazdy. Dzięki zaangażowaniu i współpracy z działem Workplaces udostępnimy nowemu najemcy doskonale zaplanowaną i jakościową przestrzeń biurową zgodnie z jego oczekiwaniami. Jestem pewna, że biuro, które tutaj powstaje przyczyni się do sukcesów i dalszego rozwoju firmy - uważa Magdalena Mikula, Asset Management & Leasing Manager w Globalworth Poland.

Silesia Star znajduje się w portfelu Globalworth od lipca 2019 roku. To jeden z najciekawszych projektów biurowych na mapie Katowic, autorstwa renomowanej pracowni Kuryłowicz & Associates. Kompleks składa się z dwóch ośmiokondygnacyjnych budynków o powierzchni najmu ponad 29 tys. mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum miasta, przy ulicy Uniwersyteckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej, Strefy Kultury i Uniwersytetu Śląskiego. Do dyspozycji najemców jest prawie 200 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz dodatkowe około 250 na poziomie gruntu, co jest wyjątkowym wskaźnikiem na katowickim rynku biurowym. Potwierdzeniem zielonego i zrównoważonego charakteru budynku jest certyfikat BREEAM na poziomie Excellent oraz certyfikat WELL Health & Safety 2022.

Nowy apartamentowiec strefa kultury katowice

Może Cię zainteresować:

Nowy 40-piętrowy apartamentowiec powstanie przy Strefie Kultury. Katowicki Hong-Kong rośnie w tej okolicy

Autor: Katarzyna Pachelska

06/06/2023

Biurowiec craft katowice 04

Może Cię zainteresować:

Katowice. Biurowiec Craft prawie gotowy. Zasłonił Silesia City Center. Może to i nawet lepiej

Autor: Katarzyna Pachelska

15/05/2023

Aldi katowice

Może Cię zainteresować:

Nowy market sieci ALDI w Katowicach powstanie przy Francuskiej? Zanim go zbudują, trzeba zburzyć biurowiec

Autor: Katarzyna Pachelska

09/04/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon