Awantura w centrum Katowic. Sąsiedzi wezwali policjantów, a ci przez przypadek ujawnili sporą porcję narkotyków...

Zaniepokojeni sąsiedzi, słysząc wrzask i awanturę, zawiadomili policjantów NGW OPP w Katowicach. Po dotarciu na miejsce zgłoszenia, funkcjonariusze byli zmuszeni wejść siłą do mieszkania. Nikt na zdrowiu nie ucierpiał, ale jeden z uczestników awantury musiał pilnie trafić do aresztu...

Policja Katowice
Awantura w centrum katowic policjanci ujawnili narkotyki

Policjanci z oddziału prewencji w Katowicach otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w centrum miasta doszło do poważnej awantury. Sąsiedzi obawiali się, że ktoś może potrzebować pomocy. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy, nikt nie reagował na ich pukanie do drzwi, a z wnętrza dochodziły wrzaski i wzywania pomocy. Z uwagi na podejrzenie zagrożenia ludzkiego zdrowia, a nawet życia, policjanci siłowo weszli do mieszkania i zastali dwóch awanturujących się między sobą mężczyzn.

Pokrzywdzony w awanturze mężczyzna odmówił złożenia zawiadomienia, twierdząc, że to była tylko sprzeczka. W trakcie czynności policjanci ujawnili prawie 50 porcji dilerskich amfetaminy i 10 porcji marihuany. 30-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Podejrzanemu przedstawiono zarzut posiadania narkotyków, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zlodzieje rowerow w katowicach zatrzymani foto pogladowe

Może Cię zainteresować:

Złodzieje rowerów w Katowicach zatrzymani. Policjanci prowadzili śledztwo od wielu miesięcy

Autor: Redakcja

12/01/2024

Oszustwo na policjanta katowice 87 tysiecy zl przepadlo

Może Cię zainteresować:

Oszustwo "na policjanta" w Katowicach. Mieszkanka straciła ponad 87 tysięcy zł w gotówce i biżuterii. Rozpoznajesz podejrzanego?

Autor: Redakcja

12/01/2024

Ukradl konsole i szczoteczki do zebow katowice 0

Może Cię zainteresować:

Kradzież w CH Dąbrówka w Katowicach. Ukradł konsolę i szczoteczki do zębów. Kim jest?

Autor: Redakcja

12/01/2024

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon