Biura na 16. piętrze .KTW II. Grupa Ammega przeniesie się tu z sąsiedztwa, z niższego biurowca kompleksu .KTW

Centrum Usług Biznesowych międzynarodowej Grupy Ammega zagościło już na dobre w kompleksie biurowców .KTW. Teraz firma ogłosiła, że zamiast 700 m kw. w niższym wieżowcu, wynajmie całe piętro w najwyższym budynku Katowic.

Centrum Usług Biznesowych międzynarodowej Grupy Ammega ogłosiło, że przedłuża umowę najmu powierzchni w kompleksie .KTW w Katowicach. Jesienią tego roku pracownicy Ammegi przeniosą się z niższego biurowca - .KTW I do jego wyższego i młodszego brata - .KTW II. Biura zajmą powierzchnię dwukrotnie większą, ponad 1400 mkw. na 16. piętrze najwyższego budynku w Katowicach.

Czytaj też: Najwyższy budynek Katowic, .KTW II, ma już pozwolenie na użytkowanie. To finał 6-letniego projektu budowy kompleksu .KTW

Firma zajmie całe 16. piętro budynku .KTW II

Biurowiec .KTW I został wybrany na lokalizację Centrum Usług Biznesowych Grupy Ammega w 2021 r. Katowicka jednostka odpowiada za obsługę „end-to-end” procesów dla finansów, IT, HR, marketingu, zarządzania łańcuchem dostaw, ochrony środowiska, a także dla prognozowania i ewaluacji danych produkcyjnych.

– Zatrudnianie najlepszych specjalistów pozwala nam stale się rozwijać i harmonizować wsparcie dla strategicznych obszarów grupy Ammega. Atrakcyjność naszej oferty na rynku pracy z pewnością podkreśla doskonała lokalizacja biura oraz ponadprzeciętne warunki i środowisko pracy, jakie oferujemy naszemu zespołowi. Dlatego postawiliśmy na kompleks .KTW, spełniający wymogi certyfikatu WELL Health & Safety. Jestem zadowolony z wyboru tej lokalizacji. Mam nadzieję, że wspólnie zbudujemy jeszcze bardziej przyjazne miejsce pracy dla zespołu Ammega – mówi Marcin Nowak, dyrektor Ammega Business Services Center.

Ammega zajmie całe 16. piętro w budynku .KTW II. Urządzanie przestrzeni biurowej planowane jest na czwarty kwartał 2022 r. Do momentu przeprowadzki, Centrum Usług Biznesowych Ammega pozostanie w biurowcu .KTW I, gdzie firma wynajmuje około 700 mkw. powierzchni.

W biurowcu już trwa urządzanie powierzchni

– Grupa Ammega podwaja zajmowaną przestrzeń biurową w ramach kompleksu .KTW. To ogromny sukces zarówno dla nas, jak i naszego partnera. Jesteśmy przekonani, że ważną rolę w procesie wyboru lokalizacji odegrała otwartość na potrzeby klienta. Rok temu zaproponowaliśmy Grupie Ammega wynajem powierzchni elastycznej, dostosowanej do aktualnych oczekiwań najemcy i umożliwiającej sukcesywny rozwój. Dziś możemy obserwować, jak firma wykorzystuje dostępny potencjał i umacnia swoją pozycję w Katowicach. Partnerska relacja zaowocowała – komentuje Kamil Krępa, dyrektor ds. najmu i zarządzania portfelem nieruchomości w TDJ Estate.

Ammega to kolejny – obok Rise.pl i PwC Service Delivery Center – najemca .KTW II. Biurowiec w lutym 2022 roku uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Pierwsi najemcy już rozpoczęli realizację prac adaptacyjnych swoich powierzchni, by z końcem 2022 roku otworzyć biura w nowej lokalizacji.

ZOBACZ TEŻ:

Widok z dachu biurowca DL Tower Katowice

Może Cię zainteresować:

Zachwycający widok na tonące w zieleni Katowice z nowego biurowca DL Tower w Wełnowcu

Autor: Katarzyna Pachelska

21/05/2022

Pierwsza Dzielnica w Katowicach. II etap. Wizualizacje

Może Cię zainteresować:

16-piętrowe bloki na osiedlu Pierwsza Dzielnica. Budowa już się zaczęła. Od 10 tys. złotych za m2

Autor: Katarzyna Pachelska

09/11/2021

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon