Był poszukiwany trzema listami gończymi, za zgwałcenie, rozbój i paserstwo. Policjanci z Katowic schwytali przestępcę

Sukces katowickich policjantów. Nie dość, że złapali groźnego przestępcę, to jeszcze dołożą do jego wyroków kolejny - za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Kryminalni z katowickiej komendy zatrzymali poszukiwanego trzema listami gończymi.

Katowiccy kryminalni, zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali 29-latka poszukiwanego trzema listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się od 2019 roku. Wiele razy zmieniał miejsca pobytu, aby uniknąć kary więzienia za rozbój, zgwałcenie i paserstwo.

Stróże prawa z Katowic zatrzymali go w jednym z domów w Dąbrowie Górniczej. W trakcie czynności policjanci z wydziału narkotykowego znaleźli w jego domu przeszło 3 kilogramy marihuany, z której można było przygotować ogromną liczbę, bo aż 3250 porcji dilerskich narkotyku.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie został doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. 29-latek został już osadzony w zakładzie karnym, gdzie będzie odbywał wyrok 6 lat pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Kara może zostać jednak wydłużona, gdyż za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi mu kolejne 10 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon