Cała dzielnica wyczekiwała na ten market. Biedronka w Murckach w końcu zostanie otwarta. Znamy datę

To była ostatnia dzielnica Katowic bez żadnego większego marketu. Gdy inni psioczyli na Biedronki, Lidle, Netto czy Aldiki, rosnące jak grzyby po deszczu w ich sąsiedztwie, mieszkańcy Murcek pytali, kiedy wreszcie i oni nie będą musieli jeździć na większe zakupy do Kostuchny, Ochojca albo Giszowca. W końcu się doczekali!

To będzie nie tylko pierwsza Biedronka w Murckach, ale w ogóle pierwszy duży market w tej dzielnicy. Leżące w oddaleniu od innych dzielnic Murcki są jedną z najmniej licznych (ale za to jedną z największych powierzchniowo) dzielnic Katowic. Mieszka tu niespełna 5 tysięcy ludzi. Teraz Murcki wreszcie doczekały się marketu. Prawie gotowa jest już Biedronka, położona na rogu ul. Szebesty oraz Bielskiej (dokładny adres to Adama Szebesty 2).

Otwarcie Biedronki w Murckach już 30 listopada

Otwarcie Biedronki w Murckach odbędzie się w środę 30 listopada 2022 r. o godz. 6 rano.

- Sklep powstał w najnowszym koncepcie 3.0. Dla komfortu klientów podzielony został na wygodne strefy: owoców, warzyw czy strefę z produktami promocyjnymi, zastosowane zostały również rozwiązania ekologiczne, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze - mówi Bożena Żołędzka, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Sala sprzedaży w nowym sklepie sieci Biedronka w Katowicach ma powierzchnię 775 m. kw. Placówka ma m.in. ladę mięsną, przy której klienci mogą kupić wędliny, mięsa i sery na wagę.

Kasy tradycyjne i samoobsługowe

Sklep jest wyposażony w 3 kasy tradycyjne i 6 kas samoobsługowych. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z parkingu, który pomieści 59 pojazdów, znajdują się na nim również dwa miejsca dla osób z niepełnosprawnościami. W nowym sklepie sieci Biedronka zatrudnienie znajdzie 20 osób.

- Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla klientów okazje, w tym m.in. promocję na artykuły przemysłowe, tekstylia i zabawki (rabat w wysokości 30% przy zakupie minimum dwóch produktów). Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 49 zł (z kartą Moja Biedronka) będą mogli odebrać przy kasie książkę kucharską za 1 grosz - dodaje Bożena Żołędzka.

Cała gazetka na otwarcie Biedronki w Murckach: FOLDER otwarcie Katowice

Z okazji otwarcia przygotowano również ofertę m.in. na banany premium w cenie 3,99 zł/kg (42% taniej) czy polędwicę sopocką Kraina Wędlin w cenie 3,33 zł przy zakupie trzech opakowań (taniej o 48%). Klienci, którzy już teraz planują przedświąteczne zakupy, będą mogli kupić cukier w cenie 3,99 zł/kg (niższa o 33% cena obowiązuje przy zakupie pięciu opakowań).

Primark Silesia City Center 3

Może Cię zainteresować:

Primark Katowice w Silesia City Center ogłasza datę otwarcia! Jeszcze wcześniej niż zapowiadano

Autor: Katarzyna Pachelska

27/10/2022

Nowa wschodnia część rezerwatu

Może Cię zainteresować:

Katowicki rezerwat przyrody Las Murckowski zostanie powiększony o 40 hektarów. W sumie będzie miał 141 ha

Autor: Katarzyna Pachelska

24/11/2022

Salon Sinsay, Galeria Katowicka

Może Cię zainteresować:

Salon Sinsay w Galerii Katowickiej w nowej lokalizacji. Został też powiększony

Autor: Katarzyna Pachelska

22/11/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon