Casting do nowego filmu o Panu Kleksie będzie w Katowicach. Młodzi aktorzy poszukiwani. Sprawdźcie zasady

Zaczynają się pierwsze stacjonarne castingi do nowego filmu na motywach kultowej "Akademii Pana Kleksa". Sprawdźcie, kogo poszukują producenci.

FB Bajka pana Kleksa
Bajka pana Kleksa, Katowice

Poszukiwani są młodzi aktorzy w wieku 8-15 lat, zarówno dziewczynki jak i chłopcy bez względu na doświadczenie przed kamerą.

12 i 13 lutego w Fabryce Porcelany w Katowicach (ul. Porcelanowa 23) pojawi się castingowa ekipa filmowa, zapisy na casting już trwają.

Z powodu bezpieczeństwa epidemiologicznego wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja online na wybrany dzień i godzinę. Można jej dokonać tutaj: bajkapanakleksa.pl

Po zarejestrowaniu się, uczestnicy otrzymają mailowo wejściówkę oraz sceny do przygotowania.
Castingi odbędą się 12 i 13 lutego w Bajce Pana Kleksa w Fabryce Porcelany w Katowicach, przy ul. Porcelanowej 23. Potrwają od godz. 10:00 do 19:00. Kandydaci i kandydatki muszą się pojawić na castingu z opiekunem prawnym.

Reżyserem filmu jest Maciej Kawulski, który ma na koncie takie produkcje jak "Underdog", "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", "Jak pokochałam gangstera". Nowa "Akademia Pana Kleksa" będzie jego pierwszym filmem dla dzieci.

- Otwarte castingi są w Polsce rzadkością, dlatego spodziewamy się ogromnego zainteresowania. Chcemy dać szansę każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w aktorstwie. Dobrze się do tego przygotowaliśmy. Na młode aktorki i aktorów będzie czekało aż 8 ekip filmowych. Planujemy spotkać się z ponad 2000 kandydatów i kandydatek – mówi portalowi sfp.pl Maciej Kawulski, reżyser "Akademii Pana Kleksa". Film wyprodukuje Open Mind Production, jego koproducentem jest katowicka Bajka Pana Kleksa. Dystrybucją w Polsce zajmie się Next Film.

Czytaj też:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Peaky blinders po slasku fabryka porcelany 1 9

Peaky Blinders po śląsku. Zobaczcie świetne zdjęcia

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Zakochana bana walentynki 1

Zakochana Bana powraca w walentynki 2023!

Sylwester z Polsatem, Stadion Śląski

Sylwester z Polsatem 2021 tylko dla zaszczepionych?

Zdjęcie główne

Odkrywaj skarby województwa świętokrzyskiego

1140x640 1

Jurapark w Krasiejowie – cały dzień rodzinnej rozrywki!

Dolina Trzech Stawów, Katowice

Dolina Trzech Stawów. Gdzie zjeść, imprezować