Sportowy samochód dachował przy salonie Ferrari w Katowicach. Na miejscu pogotowie i policja

Niecodzienny wypadek wydarzył się dzisiaj, 3 lutego 2022 r. przy salonie Ferrari przy Bocheńskiego w Katowicach. Samochód dachował i wylądował na terenie należącym do salonu.

Na terenie należącym do salonu Ferrari i Maserati Grupy Pietrzak, przy ul. Bocheńskiego w Katowicach dzisiaj, 3 lutego 2022 r. ok. godz. 15.30 wydarzył się niecodzienny wypadek.

Samochód sportowy marki Toyota Supra dachował i wylądował tuż przy wejściu do restauracji La Squadra, w kompleksie salonów Grupy Pietrzak.

Na miejscu jest karetka pogotowia, policja i wóz straży pożarnej.

- Kierowca samochodu nie zachował należytej ostrożności przy wykonywaniu manewru skrętu - tłumaczy sierżant sztabowy Łukasz Kloc z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. - Niefortunnie dla siebie natrafił na krawężnik i słupek, co poskutkowało przewróceniem auta na dach. W wyniku zdarzenia kierujący na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń, więc pewnie skończy się to dla niego tylko mandatem - dodaje sierżant Kloc.

Częściowo zablokowany był jeden pas ulicy Bocheńskiego w kierunku Ligoty/A4, ale teraz, jak mówią policjanci z katowickiej drogówki, przejazd jest już bezproblemowy.

Czytaj też:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon