Dachowanie na DTŚ w Katowicach. Kierowca zdołał samodzielnie opuścić samochód

Dzisiaj, w sobotę 1 kwietnia 2023 r., wieczorem na Drogowej Trasie Średnicowej doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód marki Skoda dachował i wylądował na boku na poboczu drogi.

Warunki pogodowe niestety sprawiają, że dzisiaj jazda samochodem jest trudniejsza niż zwykle. Deszcz, najpierw lekki, a potem rzęsisty, potem ustający. Słońce, a za chwilę pochmurnie.

Na razie nie wiadomo, jakie były powody kolizji, jaka wydarzyła się pod wieczór 1 kwietnia 2023 r. na Drogowej Trasie Średnicowej w Katowicach na rozjeździe z DTŚ w kierunku drogi prowadzącej do Media Expert i Auchan.

Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, o godz. 19:03 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP otrzymało zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego marki Skoda Karoq. Do zdarzenia doszło na Drogowej Trasie Średnicowej imienia Nikodema i Józefa Renców w Katowicach w kierunku Chorzowa.

Kierowca samochodu opuścił pojazd przed przybyciem na miejsce zdarzenia zastępów. Na miejscu działania prowadzą trzy zastępy oraz policja. Jeden z pasów ruchu na czas prowadzonych działań został wyłączony.

Zlodziej paliwa katowice 2

Może Cię zainteresować:

Poszukiwany ten złodziej recydywista. Wielokrotnie kradł paliwo ze stacji benzynowych w Katowicach

Autor: Redakcja

29/03/2023

Policja (zdjęcie ilustracyjne)

Może Cię zainteresować:

Dwóch mieszkańców Katowic wyłudziło laptopy i tablety za 140 tys. złotych. Podszywali się pod klientów operatora sieci komórkowej

Autor: Redakcja

29/03/2023

Bar Valhalla w Katowicach

Może Cię zainteresować:

W Katowicach powstał bar, w którym można rzucać... siekierami! To inspirowana kulturą wikingów Valhalla przy ul. Drzymały

Autor: Patryk Osadnik

30/03/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon