Dom stanął przed sklepem IKEA Katowice. Czy IKEA będzie teraz sprzedawać domy?

Niecodzienny widok przed sklepem IKEA Katowice. Postawiono tam mały dom o formie nowoczesnej stodoły. Przed nim stoi potykacz z hasłem "Ciekawi Cię co się tutaj dzieje? Startujemy od wtorku 20.06 w godz. 11.00-19.00". My już wiemy, co się tam dzieje.

Od frontu wygląda jak duży dom na narzędzia, bo ma tylko dwa małe okienka i drzwi. Ale z lewej strony ma wielkie okno prawie na całą ścianę boczną. Taki dom stanął przed sklepem IKEA Katowice, po prawej stronie od głównego wejścia. Widać go nawet z S86, jak się jedzie z Katowic do Sosnowca. W IKEA wiedzą, że taki obiekt przed sklepem budzi ciekawość klientów, dlatego od razu informuje: "Ciekawi Cię co się tutaj dzieje? Startujemy od wtorku 20.06 w godz. 11.00-19.00. Przyjdź i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy". Czy IKEA będzie teraz sprzedawać nie tylko meble i artykuły wyposażenia wnętrz, ale i całe domy?

My sprawdziliśmy wcześniej i już wiemy, o co kaman z domkiem przed IKEA. Okazuje się, że IKEA nie będzie bezpośrednio sama sprzedawać domów.

- IKEA Katowice podjęła współpracę z lokalnym producentem domków mobilnych MAFIKA i zaprezentowała na swoim parkingu całoroczny domek wyposażony w meble IKEA - wyjaśnia specjalnie dla portalu 24Kato.pl Karolina Wróbel, specjalistka ds. marketingu sklepu IKEA Katowice. - Założeniem współpracy jest zabezpieczenie potrzeb klientów również w tym segmencie, opierając się na doświadczeniu w wyposażeniu wnętrz. Wybierając projekt oraz umeblowanie domu IKEA, klient zyskuje dodatkowy rabat na kupno domu. IKEA nie tylko wyposaża domki ale również przekazuje wiedze na temat ich urządzenie oraz każdorazowo dopasowuje asortyment do potrzeb klienta - dodaje Wróbel.

Firma MAFIKA z siedzibą w Mikołowie ma w ofercie domy mobilne letniskowe oraz całoroczne o powierzchni od 24 do 70 m2, które nie wymagają zezwolenia, oraz większe, na które zezwolenie jest już potrzebne.

- Taka oferta sprawia, że grono odbiorców się poszerza i są to nie tylko klienci szukający domu letniskowego, ale również osoby poszukujące miejsca na stałe, bądź miejsca pod siedzibę/biuro swojej firmy - mówi specjalistka ds. marketingu sklepu IKEA Katowice.

Domek pokazowy przy sklepie IKEA Katowice będzie otwarty codziennie od wtorku 20.06.2023r. w godzinach 11:00-19:00. Będą go obsługiwać pracownicy IKEA dla Firm.

Domy są budowane w systemie szkieletowym, na kółkach.

Nowy apartamentowiec strefa kultury katowice

Może Cię zainteresować:

Nowy 40-piętrowy apartamentowiec powstanie przy Strefie Kultury. Katowicki Hong-Kong rośnie w tej okolicy

Autor: Katarzyna Pachelska

06/06/2023

Plac budowy wiezowce tysiaclecie katowice 02

Może Cię zainteresować:

Zaczęła się budowa nowych wieżowców na osiedlu Tysiąclecia. Najwyższe będą miały 17 pięter. Zaprojektowała je pracownia Medusa Group

Autor: Katarzyna Pachelska

09/06/2023

Zjezdzalnia libero katowice 01

Może Cię zainteresować:

Zjeżdżalnia z 2. piętra na parter w Galerii Libero w Katowicach już otwarta. Jest bezpłatna dla dzieci i dorosłych

Autor: Katarzyna Pachelska

01/06/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon