Drogowcy wyjdą na DK86 między Katowicami a Tychami. Będą naprawiać nawierzchnię. Możliwe utrudnienia

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach ostrzega przed możliwymi utrudnieniami na obleganej trasie DK86. Drogowcy będą naprawiać nawierzchnię.

Google Maps
Dk 86 katowice

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Katowicach informuje, że w związku z zapowiadanymi dobrymi warunkami pogodowymi od 22 do 26 stycznia 2024 roku (poniedziałek - piątek), służby MZUiM przystąpią do niezbędnych punktowych prac naprawczych nawierzchni jezdni na Drodze Krajowej nr 86 (DK 86) na dwóch odcinkach:

  • od osiedla Giszowiec w kierunku miasta Tychy,
  • od miasta Tychy do osiedla Giszowiec.
- Podjęcie działań ma na celu utrzymanie bezpieczeństwa na naszych drogach, jednakże może wiązać się z koniecznością wprowadzenia chwilowych ograniczeń ruchu - ostrzegają drogowcy.

Apelują jednocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności podczas podróży oraz stosowanie się do aktualnych oznaczeń. W miarę możliwości, proszą także o korzystanie z alternatywnych tras, aby zminimalizować ewentualne niedogodności.

Awantura w centrum katowic policjanci ujawnili narkotyki

Może Cię zainteresować:

Awantura w centrum Katowic. Sąsiedzi wezwali policjantów, a ci przez przypadek ujawnili sporą porcję narkotyków...

Autor: Redakcja

17/01/2024

Silesia city center

Może Cię zainteresować:

Silesia City Center wprowadza płatny parking! Od 1 lutego 2024 r. pierwsze trzy godziny za darmo, później - za każdą godzinę trzeba będzie zapłacić

Autor: Katarzyna Pachelska

17/01/2024

Zabytkowa kamienica przy sklodowskiej curie do remontu 2

Może Cię zainteresować:

Remont zabytkowej kamienicy przy ul. Skłodowskiej-Curie w Katowicach. Znamy wykonawcę zadania. Nowa elewacja przywróci historyczny wygląd?

Autor: Szymon Karpe

17/01/2024

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon