Karambol w Katowicach, na S86 od strony Sosnowca. Korek sięga Będzina i Czeladzi

Dzisiaj rano (w poniedziałek 6 lutego 2023 r.) na S86 wydarzył się karambol. Zderzyły się ze sobą cztery samochody. Korek jest olbrzymi.

Na drodze S86 w kierunku na Katowice, za sklepem IKEA, a przed rozjazdem na Tychy oraz na centrum Katowic, wydarzyła się dziś rano (w poniedziałek 6 lutego 2023 r.) poważna kolizja. Zderzyły się cztery samochody. Dwa pasy są zablokowane.

- Informacja o tym zdarzeniu dotarła do nas o godz. 6:48 - mówi podkomisarz Łukasz Kloc, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. - Na razie mamy szczątkowe informacje o zdarzeniu. Wiadomo, że brały w nim udział cztery pojazdy. Dwa pasy są zablokowane. W wyniku tego zdarzenia jedna kobieta została przewieziona do szpitala, uskarżała się na ból kręgosłupa - dodaje Kloc.

Tworzy się olbrzymi korek. Jak pokazują mapy Google’a, zator sięga aż do Będzina. Nic dziwnego, S86 na odcinku Sosnowiec-Katowice to jedna z najbardziej obciążonych ruchem dróg w Polsce, codziennie przejeżdża tędy ponad 100 tysięcy samochodów. Najlepiej omijać tę drogę przez najbliższe godziny.

Pożar mieszkania w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Pożar mieszkania w Katowicach. Dwie osoby w szpitalu

Autor: Redakcja

05/02/2023

Wypadek autobus Kosmiczna Katowice

Może Cię zainteresować:

Wypadek w Katowicach. Autobus miejski zderzył się z osobowym. Dwie osoby poszkodowane

Autor: Katarzyna Pachelska

03/02/2023

Garaże Katowice

Może Cię zainteresować:

Ceny garażów w Katowicach wystrzeliły w kosmos. ILE za zwykłego Karlika?? Kilkadziesiąt tysięcy?!

Autor: Katarzyna Pachelska

31/01/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon