Katowice. Supersam chwali się powiększonymi sklepami dwóch marek i kilkoma nowymi otwartymi punktami handlowymi i usługowymi

Katowicki Supersam dokonało ostatnio wolty - z typowego centrum handlowego z dodatkiem biur zmieniło się w biurowiec z dodatkiem sklepów. Mniejsza powierzchnia przeznaczona na handel nie oznacza jednak, że nie przybywa tu sklepów. Zarządca obiektu chwali się dwoma powiększonymi sklepami oraz nowymi markami handlowymi w Supersamie.

O przemianie Supersamu pisaliśmy niedawno: Rewolucja w Supersamie. Będzie bardziej biurowcem niż centrum handlowym. Zostaną restauracje i mniejsza liczba sklepów

Zarządca Supersamu podkreśla, że to jedyny obiekt wielofunkcyjny w centrum Katowic.

Dwa sklepy w Supersamie powiększyły swoją powierzchnię

Końcówka roku jest dla Supersamu pełna pozytywnych zmian, nie tylko z uwagi na zakończoną rozbudowę. W listopadzie znana i popularna sieć Pepco powiększyła swój salon na parterze, zajmując sąsiedni lokal. Klienci mogą dokonywać zakupów na powierzchni większej o ponad 300 mkw. W efekcie zmian sklep Pepco w Supersamie jest jednym z największych w aglomeracji śląskiej.

- Pepco to obecnie jedna z marek najchętniej wybieranych przez naszych klientów. Cieszy nas, że najemca, zdecydował się na powiększenie salonu. To tylko potwierdza, że w Supersamie oferujemy powierzchnię komercyjną wysokiej jakości, spełniającą standardy wymagających sieci handlowych. Dzięki rozbudowie odwiedzjący mają większy wybór modnej i oryginalnej odzieży oraz dodatków do domu - mówi Weronika Maria Kuna MRICS, Asset Management and Leasing Manager, Globalworth Poland.

Równie znana marka odzieżowa Greenpoint umocniła swoją obecność w Supersamie. Najemca zwiększył zajmowaną dotychczas powierzchnię handlową o 175 mkw., czyli o dwa sąsiadujące salony.

Są też nowe punkty w Supersamie

W ostatnich miesiącach tempo zawierania nowych umów najmu w Supersamie utrzymuje się na wysokim poziomie. Globalworth, właściciel i zarządca tego wielofunkcyjnego budynku w sfinalizował transakcje z takimi markami, jak: Anabel Arto czy usługi finansowe (kantor). W rezultacie odwiedzające Supersam mogą wybrać się na zakupy do nowego sklepu z ekskluzywną bielizną i kostiumami kąpielowymi – Anabel Arto, ulokowanym także na parterze. Najemca oferuje również akcesoria oraz odzież dla całej rodziny. To nie jedyne zmiany. Punkty marek LPP, X-KOM i Hebe przedłużyły umowę i pozostają w obiekcie na kolejne lata.

- Ekspansja naszych najemców – uznanych na rynku marek, to znakomity przykład popularności Supersamu, jako obiektu wielofunkcyjnego. Dokładamy starań, aby oferował uznane i lubiane sieci usługowo-handlowe. Dzięki zmianom w przestrzeni budynku najemcy zyskali nowe możliwości aranżacji swoich salonów i poszerzenia oferty, a nasi klienci jeszcze bogatszą ofertę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że marki przedłużają umowy i jednocześnie powiększają swoje lokale. Jest to niewątpliwie sygnał, że najemcy doceniają wielofunkcyjność Supersamu. To także wyraz zaufania do Globalworth, jako właściciela i zarządcy. Naszym celem są przede wszystkim zadowoleni klienci i najemcy, dokładamy więc wszelkich starań, aby tenant-mix naszego katowickiego budynku mixed-use był na wysokim poziomie - podsumowuje, Weronika Maria Kuna MRICS, Asset Management and Leasing Manager, Globalworth Poland.
Fabryka park katowice 06

Może Cię zainteresować:

Katowice. Nowy park handlowy Fabryka Park w Piotrowicach już działa. Promocje na otwarcie w wielu sklepach

Autor: Katarzyna Pachelska

15/12/2023

Fabryka park katowice 06

Może Cię zainteresować:

Katowice. Nowy park handlowy Fabryka Park w Piotrowicach już działa. Promocje na otwarcie w wielu sklepach

Autor: Katarzyna Pachelska

15/12/2023

Carrefour galeria katowicka 08

Może Cię zainteresować:

Carrefour zastąpił Stokrotkę w Galerii Katowickiej. Jest w nim m.in.... asortyment wielkomiejski

Autor: Katarzyna Pachelska

06/12/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon