Carrefour zastąpił Stokrotkę w Galerii Katowickiej. Jest w nim m.in.... asortyment wielkomiejski

Galeria Katowicka od dzisiaj, 6 grudnia 2023 r., ma nowy market spożywczy (i nie tylko). Stokrotkę na poziomie -1 zastąpił sklep pod szyldem Carrefour.

W środę 6 grudnia 2023 r. Carrefour w Galerii Katowickiej przywitał pierwszych klientów.

– Specjały kuchni świata i od lokalnych rzemieślników, produkty bio i eko, atrakcyjne programy lojalnościowe, nowe technologie ułatwiające zakupy – klienci nowego marketu Carrefour mogą spodziewać się wysokiej jakości, ale też otwartości na ich potrzeby i nowe trendy. Jednocześnie to jedyny wielkopowierzchniowy sklep z tak bogatym asortymentem, dostępny w samym centrum miasta. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania Carrefoura w Katowickiej jeszcze w grudniu i korzystania z akcji specjalnych zaplanowanych na przedświąteczny czas – mówi Joanna Bagińska, dyrektorka Galerii Katowickiej.

Asortyment wielkomiejski

Carrefour w Katowickiej uwzględnia w swojej zwyczajowej ofercie także asortyment wielkomiejski i premium. Klienci znajdą w nowym supermarkecie artykuły z tzw. Zdrowej Półki: bio, vege, bezglutenowe, bez cukru czy bez laktozy, a w strefie Targu Świeżości m.in. świeże owoce i warzywa, pieczywo, sery, ryby, wędliny, także z własnej wędzarni. Stałą półkę mają Kuchnie Świata, co miesiąc będą organizowane także akcje tematyczne. Amatorzy specjałów od lokalnych rzemieślników i producentów zyskali właśnie nowy adres do zakupów chociażby piw kraftowych i innych lokalnych produktów. Poza strefami specjalnymi, sklep oferuje rozbudowany asortyment dla studentów, opiekunów zwierząt czy osób poszukujących upominków.

Kasy samoobsługowe i usługa scan&go

W sklepie Carrefour klienci spotkają się z nowoczesnymi rozwiązaniami zakupowymi. Są to m.in. kasy samoobsługowe czy usługa scan&go, umożliwiająca samodzielne skanowanie zakupów i opłacanie ich bez konieczności wyjmowania produktów przy kasie. Docelowo uruchomiony zostanie system click&collect, pozwalający na zrobienie zakupów przez Internet z odbiorem w sklepie.

Sklep stawia na ekologię. Produkty z krótkim terminem ważności będą dostępne w okazyjnych cenach. Można tu też oddawać butelki zwrotne bez konieczności przedstawienia paragonu i potwierdzenia miejsca ich zakupu, otrzymując w zamian wypłatę w bonach, którymi będzie można płacić za zakupy.

Programy zniżkowe i promocje na otwarcie

Od pierwszego dnia działalności Carrefour w Katowickiej klienci mogą korzystać z programów sieci, które pozwalają na jeszcze korzystniejsze cenowo zakupy. Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny są w sklepach Carrefour objęte stałym rabatem -10% na zakupy, w każdy wtorek i czwartek ze zniżki -10% mogą skorzystać seniorzy. Użytkownicy aplikacji Mój Carrefour mają dostęp do codziennych zniżek na wybrane artykuły nawet do -50%, a w weekend płacą 10% mniej za całe zakupy. W nowo otwartym sklepie jest dostępna bardzo popularna w całej Polsce strefa OUTLET z okazjami nawet do 70%, oferująca produkty przemysłowe, artykuły wyposażenia domu oraz zabawki, pogrupowane według kategorii cen: do 5 zł, do 10 zł i do 15 zł. Na otwarcie sklepu w Katowickiej Carrefour przygotował szereg dodatkowych atrakcji i promocji.

Nowy kaufland katowice piotrowice 14

Może Cię zainteresować:

Nowy market Kaufland w Katowicach już otwarty. Ma dużą ladę z wędlinami i serem, bo "Ślązacy lubią kupować w ten sposób"

Autor: Katarzyna Pachelska

30/11/2023

Fabryka park katowice budowa 05

Może Cię zainteresować:

W Katowicach Piotrowicach powstaje park handlowy Fabryka Park. Już wiadomo, jakie sklepy tam będą

Autor: Katarzyna Pachelska

21/09/2023

Supersam katowice po modernizacji 05

Może Cię zainteresować:

Zakończyła się przebudowa Supersamu w Katowicach. To już nie centrum handlowe, a biurowiec ze sklepami

Autor: Katarzyna Pachelska

16/11/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon