Katowicka lodziarnia zrugana w internetach. Za tik-toka ze zdjęciem szefa siedzącego na sedesie

"Żenada", "obrzydliwość", "megasłabe", "wydawało się ze prezentujecie wyższy poziom"- takie komentarze pojawiły się pod facebookowym postem katowickiej lodziarni Istne Lody Rzemieślniczej. Trzeba przyznać, że pracownicy Istnych wykazali się dość specyficznym poczuciem humoru.

FB Istne Lody Rzemieślnicze
Istne Lody Rzemieślnicze

Oryginalny filmik pochodzi z Tik-Toka Istnych Lodów Rzemieślniczych, ale został zrepostowany na profilu facebookowym lodziarni z zaczepnym zadaniem: Dokończ zdanie. SMACZNEJ KAWUSI ____________ .

Na filmiku widzimy mężczyznę (szefa Istnych), jak z opuszczonymi do kolan spodniami i smartfonem w ręce siedzi - prawdopodobnie na sedesie, choć sam sedes został usunięty ze zdjęcia. W tle widać ekspres do kawy, z którego leje się kawa. Zdjęcie zostało w tej sposób nałożone na film, że wydaje się, jakby z pupy pana leciała właśnie kawa.

Istne Lody Rzemieślnicze opatrzyły ten post na Facebooku hashtagami #glupoty #dystans #gownianakawa #istnelodyrzemieslnicze #szefuncio #tiktok, sugerującymi żartobliwą treść posta.

Jednak fanom Istnych na Facebooku w większości (bo są też opinie nawołujące do zluzowania wiadomo czego) nie spodobał się ten tik-tok lodziarni. "Żenada" - to najczęstsza opinia. Ola pisze: "Mega żenujące, nie widzę tu nic zabawnego, tym bardziej luzackiego. W końcu jesteście firmą, która oferuje jedzonko- po czymś takim apetyt na wasze lody żegnam na zawsze, miałam was za super profesjonalistów...". Wtóruje jej Natalia: "Pomimo tego, że od razu widać lejąca się kawę z ekspresu filmik mi ją zdecydowanie obrzydził i tu nie chodzi o brak dystansu czy wyluzowanie.T o jest po prostu niesmaczne i nieprofesjonalne. Chcieliście, żeby się działo? Myślę, że się udało. Choć na pewno straciliście na tym więcej niż zyskaliście". Monika dodaje: "„SMACZNEJ KAWUSI, lecz filmik ten mnie na nią już nie skusi”. Jednak co za dużo to nie zdrowo".

Istne Lody Rzemieślnicze tłumaczą, że podpatrzyli podobny filmik na Tik-Toku i postanowili się nim zainspirować. Tamten jednak wywołał lawinę śmiechu. "Teraz się zastanawiamy, co z nami nie tak". Postu jednak nie wycofali.

Istne Lody Rzemieślnicze przy ul. Tylnej Mariackiej to jedna z pierwszych lodziarni rzemieślniczych, jakie powstały w Katowicach. Działają od 2016 roku, obecnie mają filie w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej i Jaworznie.

Katowice, archiwalne zdjęcia z teki Juranda Jareckiego

Może Cię zainteresować:

Niebieskie bloki, Skarbek, Zenit, Separator, hotel... Tak wyglądała stolica województwa w latach 60. i 70 XX wieku. Zobaczcie archiwalne zdjęcia Katowic

Autor: Katarzyna Pachelska

15/09/2022

Do pieca

Może Cię zainteresować:

Katowicka pizzeria w centrum miasta zamyka się. Istniała prawie siedem lat

Autor: Katarzyna Pachelska

21/08/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon