Kolejne potrącenie na pasach w Katowicach. Ucierpiała 15-letnia dziewczyna

Dzisiaj, w środę 26 października 2022 r., doszło do potrącenia nastolatki na oznakowanym przejściu dla pieszych w Katowicach. Tydzień temu wydarzył się podobny wypadek, w którym zostały poszkodowane dwie kobiety, Ukrainki.

Uwaga wypadek

Wypadek na przejściu dla pieszych wydarzył się przed godziną 7 rano w środę 26 października 2022 roku na ulicy Adamskiego w centrum Katowic, między Raciborską a Mikołowską.

- 15-letnia dziewczyna została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Adamskiego w Katowicach przez kobietę kierującą samochodem osobowym marki Opel Agila - relacjonuje podkomisarz Agnieszka Żyłka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. - Kierująca samochodem była trzeźwa. Nastolatkę z urazem ręki karetka przewiozła do szpitala - dodaje Żyłka.

Przypomnijmy, że dokładnie tydzień temu, w środę 19 października 2022 roku w Katowicach doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych przy ul. Armii Krajowej w Katowicach Kostuchnie dwóch kobiet narodowości ukraińskiej. Jedna z nich była w stanie ciężkim.

Więcej: Dwie kobiety potrącone na pasach w Katowicach. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

Wypadek DK 86, Katowice

Może Cię zainteresować:

Zmarł Niemiec potrącony przez samochód na DK86. Próbował przebiec przez sześć pasów drogi

Autor: Katarzyna Pachelska

19/10/2022

Wypadek Armii Krajowej, Katowice

Może Cię zainteresować:

Dwie kobiety potrącone na pasach w Katowicach. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

Autor: Katarzyna Pachelska

19/10/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon