Zmarł Niemiec potrącony przez samochód na DK86. Próbował przebiec przez sześć pasów drogi

Niestety mężczyzna, który dziś, w środę 19 października 2022 r., został potrącony przez kierującego fiatem panda w Katowicach, na DK 86, zmarł w wyniku poniesionych obrażeń w szpitalu.

Przypomnijmy, że dzisiaj, 19 października 2022 r. między godziną 6 a 7 rano w Katowicach wydarzyły się dwa groźne wypadki z udziałem pieszych.

Do pierwszego z nich doszło na DK86, na pasie w stronę Tychów, na wysokości ulicy 1 Maja kilka minut po godzinie 6 rano.

Pisaliśmy o tym: Wypadek na DK86 w Katowicach. Mężczyzna próbujący przejść przez drogę szybkiego ruchu został potrącony

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na wysokości ul. Murckowskiej 14, 38-letni obywatel Niemiec przebiegał przez jezdnię w niedozwolonym miejscu i doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Fiat Panda. Mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Niestety, po kilku godzinach zmarł. Z urazem ręki do szpitala trafił również 29-letni kierujący fiatem.

Drugi wypadek wydarzył się w Kostuchnie, na ulicy Armii Krajowej. Więcej o nim: Dwie kobiety potrącone na pasach w Katowicach. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

Na miejscach zdarzeń drogowych pracowali policjanci z katowickiej drogówki i grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki. Ze wstępnych badań wynika, że kierujący samochodami byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli jednak krew kierujących do dalszych badań laboratoryjnych.

Wypadek Armii Krajowej, Katowice

Może Cię zainteresować:

Dwie kobiety potrącone na pasach w Katowicach. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

Autor: Katarzyna Pachelska

19/10/2022

Wypadek Katowice DK86

Może Cię zainteresować:

Wypadek na DK86 w Katowicach. Mężczyzna próbujący przejść przez drogę szybkiego ruchu został potrącony

Autor: Katarzyna Pachelska

19/10/2022

Wypadek na ul. Beskidzkiej w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Śmiertelny wypadek drogowy w Katowicach. Zginęła kierująca osobówką 37-latka

Autor: Patryk Osadnik

10/10/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon