Kolejny karambol na DK86 w Katowicach. Dwie kolizje, pięć samochodów i olbrzymi korek

Na DK86 doszło do dwóch kolizji z udziałem pięciu samochodów. Lewy pas w kierunku Sosnowca jest zablokowany. - Mamy godziny szczytu, mnóstwo ludzi wraca właśnie z pracy, więc należy spodziewać się potężnych korków - podkreśla podkom. Agnieszka Żyłka.

GOV
Policja

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Katowicach, w poniedziałek, 6 lutego, po godz. 15.00 na DK86 w Katowicach doszło do dwóch kolizji na lewym pasie w kierunku Sosnowca.

- Za stacją Orlen doszło do dwóch kolizji, w których udział wzięło w sumie pięć samochodów. Na miejscu pracują mundurowi - informuje podkom. Agnieszka Żyłka. - Sprawa jest bardzo świeża. Służby dopiero dojechały na miejsce. Mamy godziny szczytu, mnóstwo ludzi wraca właśnie z pracy, więc należy spodziewać się potężnych korków - podkreśla.

To kolejne tego typu zdarzenia tego samego dnia. Przypomnijmy, że o poranku doszło do karambolu z udziałem czterech samochodów przed rozjazdem na Tychy oraz centrum Katowic. Zablokowane zostały dwa pasy, a w szczytowym momencie korek sięgał Będzina. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Uwaga wypadek2

Może Cię zainteresować:

Karambol w Katowicach, na S86 od strony Sosnowca. Korek sięga Będzina i Czeladzi

Autor: Katarzyna Pachelska

06/02/2023

Hotel Katowice

Może Cię zainteresować:

Remont Hotelu Katowice ma kosztować 130 mln złotych. Obiekt ma mieć cztery gwiazdki

Autor: Patryk Osadnik

06/02/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon