Kolizja trzech aut na styku trzech miast, w tym Katowic. Nie działają światła drogowe

Dziś, w poniedziałek 24 kwietnia 2023 r. przed godziną 7 na granicy trzech miast - Katowic, Siemianowic Śląskich i Chorzowa wydarzyła się kolizja trzech samochodów. Na tym skrzyżowaniu nie działają światła drogowe.

Na skrzyżowaniu ulic Telewizyjnej i Wróblewskiego (Siemianowice Śląskie), Bytkowskiej (Katowice Wełnowiec) i Siemianowickiej (Chorzów) nie działa sygnalizacja. To duże, skomplikowane i o tej porze oblegane skrzyżowanie.

Dzisiaj, w poniedziałek 24 kwietnia 2023 r. o godzinie 6:40 wydarzyła się tam kolizja drogowa, w której brały udział aż trzy samochody, dwa vany i jedno auto osobowe.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód marki Iveco nie zastosował się do znaku STOP, uderzył w stojącego przed nim volkswagena i siłą odrzutu uderzył w auto marki Ducato - relacjonuje podkomisarz Agnieszka Żyłka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. - Nikomu nic się nie stało. Obecnie trwa usuwanie pojazdów z ulicy - dodaje Żyłka.

Skrzyżowanie jest zakorkowane od strony Siemianowic Bytkowa i Chorzowa, od Katowic na Bytkowskiej nie ma korka. Niektóre linie autobusowe mogą mieć opóźnienia, szczególnie te jadące od Chorzowa (190, 663, 664, 665) i od Bytkowa.

Aktualny (godz. 7:45) trafic w tej okolicy:

Nowy lidl zarzecze katowice 8

Może Cię zainteresować:

Nowy market sieci Lidl w Katowicach już prawie gotowy. Kiedy otwarcie sklepu?

Autor: Katarzyna Pachelska

22/04/2023

Wypadek katowice owsiana

Może Cię zainteresować:

Chciał ominąć sarnę na drodze, zderzył się z drzewem. Samochód sam zadzwonił po pomoc

Autor: Katarzyna Pachelska

22/04/2023

Wejscie park slaski 11

Może Cię zainteresować:

Przejście do Parku Śląskiego od strony Katowic zostało zamknięte na kłódkę. Dlaczego?

Autor: Katarzyna Pachelska

20/04/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon