Mężczyzna zmarł w szpitalu w Katowicach. Policja prosi o pomoc w identyfikacji. Uwaga, drastyczne zdjęcie!

Katowiccy policjanci poszukują osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który zmarł w szpitalu 16 marca 2023 r.

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą czynności identyfikacyjne zmierzające do ustalenia tożsamości zmarłego mężczyzny. Mężczyzna zmarł 16 marca 2023 roku w szpitalu MSWiA przy ul. Głowackiego w Katowicach. Z policyjnych ustaleń wynika, że 15 marca 2023 roku wobec pijanego mężczyzny leżącego w bramie przy ul. 3 Maja 20 w Katowicach podjęli interwencję strażnicy miejscy, którzy ze względu na jego stan, przewieźli go do miejskiej izby wytrzeźwień. Tam, decyzją lekarza, została wezwana karetka pogotowia, która jeszcze przed osadzeniem na izbie wytrzeźwień zawiozła mężczyznę do szpitala. Następnego dnia mężczyzna zmarł. Zmarły nie miał przy sobie żadnego dokumentu tożsamości ani rzeczy osobistych.

Rysopis:
wiek z wyglądu około 65 lat, wzrost około 165 cm, waga 45 kg, budowa ciała szczupła, ciało wychudzone, zaniedbane. Włosy na głowie wygolone, siwy zarost na brodzie, wąsy koloru ciemnego, twarz owalna, czoło wysokie, uszy duże przylegające, nos prosty.

Ubiór:
mężczyzna podczas pobytu w szpitalu ubrany był tylko w ciemny podkoszulek z rysunkiem czołgu.

Znaki szczególne:
mężczyzna na ciele posiadał liczne ślady po pogryzieniu przez pasożyty oraz widoczne zmiany skórne spowodowane świerzbem. Brak tatuaży.

Policjanci apelują do osób, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące zmarłego, które pomogłyby w ustaleniu jego tożsamości, aby nawiązały kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 28 52, 47 851 25 55 lub z najbliższą jednostką Policji, lub 112.

Ucieczka motocykl na dk1

Może Cię zainteresować:

Motocyklista z Katowic zarobił 205 punktów karnych. Plus mandat w wysokości 27 tysięcy zł. WIDEO

Autor: Katarzyna Pachelska

25/04/2023

Wypadek katowice owsiana

Może Cię zainteresować:

Chciał ominąć sarnę na drodze, zderzył się z drzewem. Samochód sam zadzwonił po pomoc

Autor: Katarzyna Pachelska

22/04/2023

Poszukiwany Katowice 1

Może Cię zainteresować:

W centrum Katowic młody mężczyzna uderzył 43-latka. Teraz podejrzanego o ten czyn szuka policja

Autor: Redakcja

20/04/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon