Nocna bójka w centrum Katowic. Mężczyzna zaatakował nożem innego uczestnika tej rozróby

Czterech panów postanowiło dać sobie po gębie w centrum Katowic. Jeden z nich wyciągnął nóż, i zaatakował drugiego uczestnika rozróby. Został aresztowany.

Katowiccy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy brali udział w nocnej bójce w centrum Katowic. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kochanowskiego w Katowicach.

Bójka w centrum Katowic

Awantura zaczęła się od sprzeczki słownej. Szybko przerodziła się w bójkę między krewkimi panami. Nie tylko na pięści. Jeden z awanturników, jak się okazało 22-latek rodem z Sieradza (woj. łódzkie), wyciągnął nóż i zaatakował nim drugiego uczestnika bójki. Uderzył w twarz również świadka zdarzenia, który doznał licznych złamań.

Panowie długo nie cieszyli się wolnością. Zatrzymała ich katowicka policja kilkanaście minut po zdarzeniu i doprowadziła do policyjnego aresztu. Rannemu uczestnikowi bójki została udzielona pomoc medyczna, ale policjanci nie mieli i dla niego litości - również trafił do policyjnego aresztu.

Zarzut usiłowania zabójstwa

22-latkowi z Sieradza przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa w związku z udziałem w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice Południe decyzją sądu mężczyzna na czas trwającego postępowania został aresztowany na 3 miesiące. Pozostałym podejrzanym w wieku 20, 21 i 31 lat przedstawiono zarzut udziału w bójce. Całą trójkę objęto policyjnym dozorem.

ZOBACZ TEŻ:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Nożownik PKP Katowice 6

Wbił nóż w udo mężczyzny przy wejściu na dworzec PKP

Łapówka Katowice1

Podpity prowadził samochód. Chciał przekupić policjantów

Radiowóz (zdjęcie ilustracyjne)

Ponad miesiąc policjanci szukali mieszkańca Katowic

Tatuaże zmarłego mężczyzny Katowice

Czy rozpoznajesz tego zmarłego w Katowicach mężczyznę?

Oszust i złodziej Katowice

Złodziej okradał starsze osoby metodą "na sztućce"

Klub nocny (zdjęcie ilustracyjne)

Zarabiali na prostytucji w klubie nocnym w Katowicach

Zatrzymanie byłej prezes jednego z banków spółdzielczych na Śląsku

Prezes śląskiego banku spółdzielczego została zatrzymana