Nocna bójka w centrum Katowic. Mężczyzna zaatakował nożem innego uczestnika tej rozróby

Czterech panów postanowiło dać sobie po gębie w centrum Katowic. Jeden z nich wyciągnął nóż, i zaatakował drugiego uczestnika rozróby. Został aresztowany.

Katowiccy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy brali udział w nocnej bójce w centrum Katowic. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kochanowskiego w Katowicach.

Bójka w centrum Katowic

Awantura zaczęła się od sprzeczki słownej. Szybko przerodziła się w bójkę między krewkimi panami. Nie tylko na pięści. Jeden z awanturników, jak się okazało 22-latek rodem z Sieradza (woj. łódzkie), wyciągnął nóż i zaatakował nim drugiego uczestnika bójki. Uderzył w twarz również świadka zdarzenia, który doznał licznych złamań.

Panowie długo nie cieszyli się wolnością. Zatrzymała ich katowicka policja kilkanaście minut po zdarzeniu i doprowadziła do policyjnego aresztu. Rannemu uczestnikowi bójki została udzielona pomoc medyczna, ale policjanci nie mieli i dla niego litości - również trafił do policyjnego aresztu.

Zarzut usiłowania zabójstwa

22-latkowi z Sieradza przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa w związku z udziałem w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice Południe decyzją sądu mężczyzna na czas trwającego postępowania został aresztowany na 3 miesiące. Pozostałym podejrzanym w wieku 20, 21 i 31 lat przedstawiono zarzut udziału w bójce. Całą trójkę objęto policyjnym dozorem.

ZOBACZ TEŻ:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Mężczyźni poszukiwani za udział w bójce

Ci mężczyźni są poszukiwani przez katowicką policję

Nożownik PKP Katowice 6

Wbił nóż w udo mężczyzny przy wejściu na dworzec PKP

Zatrzymanie (zdjęcie ilustracyjne)

13-latka wysyłała mężczyźnie swoje nagie zdjęcia

Policyjna akcja "NURD" w Katowicach

Mandaty na prawie 100 tysięcy złotych w jeden dzień

Łapówka (zdjęcie ilustracyjne)

Kolejny "hojny" dla policjantów kierowca w Katowicach

Zatrzymanie złodzieja, Katowice

Akcja jak z filmu sensacyjnego w galerii handlowej

Naucz mnie mowic nie

Jak dzieci reagowały na "fałszywego pedofila"? VIDEO