Nowy sklep HalfPrice powstał w Katowicach. Znajduje się w Centrum Handlowym 3 Stawy

Drugi sklep sieci HalfPrice powstał w Katowicach. Otwarcie odbyło się 30 marca 2022 r. Sprawdźcie, gdzie jest i w czym specjalizuje się ten handlowy format.

Drugi w Katowicach sklep sieci HalfPrice (pierwszy działa od maja 2020 roku w Galerii Libero) został otwarty 30 marca 2022 r. Znajduje się w Centrum Handlowym 3 Stawy.

Sklep HalfPrice w CH 3 Stawy w Katowicach

Sklep ma powierzchnię 1338 m. kw. zajął tam miejsce salonu CCC (bo też Grupa CCC jest właścicielem marki). Jak się dowiadujemy w 3 Stawach, sklep CCC będzie miał wkrótce nowe otwarcie w innym miejscu na terenie tego centrum handlowego.

- HalfPrice to koncept w kategorii off-price, który oferuje szeroką gamę produktów znanych marek w atrakcyjnych cenach, wśród nich: odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu - informuje Grupa CCC, która jest właścicielem marki.

HalfPrice to polska odpowiedź na amerykańskiego TK Maxxa. Sieć idzie jak burza, otwierając sklep po sklepie. Na koniec pierwszego roku działalności, czyli 2021 r., miała już w Polsce 16 sklepów. Polska firma jest już obecna z HalfPrice na sześciu zagranicznych rynkach, ostatnim, w którym zadebiutowała była Słowenia (jest też na Węgrzech, na Słowacji, w Czechach, w Chorwacji, w Austrii).

W Katowicach działają już więc dwa sklepy tej sieci. Widać, że marka wybiera te centra handlowe, w których nie ma jej konkurencji, czyli sklepów TK Maxx (a te znajdują się w Galerii Katowickiej i w Silesia City Center).

Grupa CCC to polski koncern, specjalizujący się w handlu obuwiem oraz dodatkami. Ostatnio prężnie działa w e-commerce. W roku obrotowym 2020/2021 firma osiągnęła 5,6 mld zł przychodów.

W CH 3 Stawy ostatnio zaszły zmiany. Zlikwidowano sklep Smyk, a w jego miejscu powstał sklep TEDI z różnymi tanimi produktami.

ZOBACZ TEŻ:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Sklep sieci HalfPrice

Nowy sklep HalfPrice w Katowicach. Otwarcie tuż-tuż

Primark Katowice otwarcie

Otwarcie sklepu Primark w Katowicach w Silesia City Center

Change Lingerie, Galeria Katowicka

Nowy sklep w Galerii Katowickiej. Do końca września rabat

Rituals Katowice 5

Pierwszy w województwie sklep marki Rituals w Katowicach

Piotrowice teren byłego Famuru

Kolejny market w Katowicach. Miasto wydało pozwolenie

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!

Marcin Wilk, prezes Śląskiego Funduszu Rozwoju

Marcin Wilk o Europejskim Forum Przyszłości. Wideo