Odnowiona strefa zabawy przed Galerią Libero w Katowicach. Plac zabaw, mega-trampolina, tor do skimboardingu,

Plac przed Galerią Libero, zwany Placem do Radości, przeszedł ostatnio sporą metamorfozę. Przybyło wiele atrakcji, m.in. nowy plac zabaw dla dzieci i mega-trampolina.

Gigantyczny zamek pełen atrakcji dla dzieci, mega-trampolina z 8 miejscami do powietrznych akrobacji, warsztaty i animacje z Bajką Pana Kleksa, tor do skimboardingu, samochodziki dla najmłodszych, a także karuzela napędzana… siłą mięśni rodziców. Galeria Libero zafundowała wielką metamorfozę Placowi do Radości przed tym centrum handlowym. Wszystkie te atrakcje są dostępne za darmo i również w niedziele niehandlowe.

Nowa odsłona Placu do Radości

Wśród tegorocznych niespodzianek na Placu do Radości Libero przygotowało prawdziwy hit: wielki zamek dla dzieci z 3 zakręconymi zjeżdżalniami, ścianką wspinaczkową oraz szalonym torem przeszkód. Kolejną nowością są bezpłatne warsztaty prowadzone w każdą niedzielę przez animatorów z Bajki Pana Kleksa, znajdującej się w Fabryce Porcelany w Katowicach. Co ważne, podczas niektórych warsztatów będzie można wygrać bezpłatne wejściówki do „Bajki”. Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę, w godz. 12:00-18:00 na Placu do Radości.

- Postanowiliśmy dać mieszkańcom Katowic jeszcze więcej powodów do wspólnego i aktywnego spędzania czasu w te wakacje i w tym roku przygotowaliśmy wiele zaskakujących niespodzianek. Cieszymy się, widząc, że tak wiele rodzin chętnie spędza czas razem z nami na Placu do Radości. Zapraszamy każdego, bez względu na wiek do zabawy na Placu do Radości - mówi Aleksander Poltier, Senior Marketing Manager Libero Katowice.

Dla najmłodszych i tych nieco starszych miłośników frajdy na dworze znalazły się również wielkie trampoliny, samochodziki, stoły do ping-ponga, gry planszowe czy tor do skimboradingu, na którym każda chętna osoba będzie mogła spróbować swoich sił, ślizgając się na wodzie.

W letnie popołudnia odetchniemy po zakupach i zabawie w strefie chill-out na Placu do Radości, a spalone podczas zabawy kalorie uzupełnimy w strefie gastro smakowitymi potrawami z grilla, burgerami czy hot-dogami z MK Bowling. Przekąski serwowane są w każdy weekend prosto z kultowego food trucka Libero.

Rodzinna rozrywka w Legendii

Dla kochających zakupy Libero przygotowało nie lada gratkę – tysiące rodzinnych biletów do Legendii, największego tematycznego parku rozrywki w Polsce do odebrania za zakupy. Jak zdobyć wejściówki? Wystarczy zrobić zakupy i zbierać naklejki do specjalnej książeczki, którą można otrzymać w punkcie obsługi na terenie galerii. Liczba biletów jest ograniczona. Aby zachęcić do zabawy, prosto z Legendii przyjechała także karuzela, napędzana siłą mięśni… rodziców.

- Już po raz trzeci Legendia – Śląskie Wesołe Miasteczko i Libero Katowice zadbało o to, aby zapewnić mieszkańcom Śląska najlepszą rozrywkę. Wspólna akcja to już niemal tradycja podczas sezonu wakacyjnego. Cieszymy się, że każdego roku spotyka się ona z ogromnym zainteresowaniem. W tym roku znów zwiększyliśmy pulę biletów, dając doskonałą okazję do magicznej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół. Gwarantujemy moc atrakcji i niesamowite przeżycia - mówi Izabela Kieliś, Local Commercial Manager Legendii

Libero zachęca do odwiedzin też w niedziele

Aby zachęcić do aktywnego spędzania czasu, w każdą niedzielę (także niehandlową) podwójnie opłaca się przyjść do Libero. Co to oznacza? Wszystkie osoby korzystające z platformy Libero, w której za zakupy zbieramy tzw. Libero Złotówki, będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty i wymienić zebraną wirtualną walutę na kupony do punktów gastronomicznych dwa razy taniej! Libero nie zapomina także o nowych użytkownikach aplikacji. Za założenie konta można otrzymać jedną z trzech nagród: bilety do kina Helios, bilety na kręgle do MK Bowling lub wejściówkę do Magicznej Osady w Czarnym Groniu.

ZOBACZ TEŻ:

Kurtyny wodne

Może Cię zainteresować:

15 kurtyn wodnych działa w Katowicach. Wiemy, gdzie zostały zainstalowane

Autor: Katarzyna Pachelska

21/07/2022

Spacer Załęże

Może Cię zainteresować:

Wakacyjny cykl spacerów z przewodnikiem po Katowicach. Sprawdź program wycieczek

Autor: Katarzyna Pachelska

20/07/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Figurki LEGO

Darmowa sesja fotograficzna w Libero Katowice

Wodny plac zabaw, Katowice

Cztery wodne place zabaw w Katowicach już otwarte

Diabelski młyn, Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 Katowice

Katowice z diabelskiego młyna. Zobaczcie, co widać

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Zdjęcie Główne

Rejs po wielkich jeziorach mazurskich z Żeglugą Mazurską!

1140x640 1

Jurapark w Krasiejowie – cały dzień rodzinnej rozrywki!

Szlak neonów, Katowice

Nowy szlak turystyczny: szlak neonów