Pierwszy w województwie sklep marki Rituals został otwarty w Galerii Katowickiej

Nowy sklep został otwarty na poziomie 0, niedaleko wyjścia z Galerii Katowickiej na ulicę 3 Maja. W sklepie Rituals Cosmetics można znaleźć produkty do pielęgnacji ciała i do domu, inspirowane mądrością i tradycjami starożytnych kultur.

W środę 27 lipca w Galerii Katowickiej został otwarty pierwszy w woj. śląskim salon Rituals Cosmetics. Ta wywodząca się z Amsterdamu firma specjalizuje się w pachnących produktach do pielęgnacji ciała i do domu, inspirowanych mądrością i tradycjami starożytnych kultur. W dodatku na środku salonu "rośnie" drzewo kwitnącej na biało wiśni.

Pierwszy sklep Rituals Cosmetics w regionie powstał w Galerii Katowickiej

W dniu otwarcia na pierwszych 50 klientów czekają torby z niespodziankami (dwoma produktami Rituals) oraz specjalne promocje, m.in. prezenty dodawane do zakupów (za zakupy powyżej 190 zł). Oprócz tego są promocje, np. pianki do mycia ciała zamiast 39 zł kosztują 30 zł.

W salonach Rituals klienci znajdą szeroki asortyment produktów obejmujących kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, pielęgnację przeciwsłoneczną, akcesoria do domu, takie jak świece czy patyczki zapachowe, a także zapachy do samochodu. Inspirowane kulturą dalekiego wschodu kolekcje nawiązują do starożytnych ceremonii pielęgnacyjnych. Sklepy Rituals wyróżnia również nowoczesny design oraz water island, przy której można przetestować peelingi czy pianki. Charakterystycznym elementem każdego salonu jest ręcznie wykonane drzewo kwitnącej wiśni.

Masaż dłoni, filiżanka herbaty i indywidualne konsultacje

– Rituals, zgodnie ze swoją ideą, podkreśla, że każdy moment dnia, pozornie nieistotny, jak poranny prysznic czy nałożenie kremu na ręce, może być wyjątkowy, o ile w ten sposób będziemy go traktować. Osoby odwiedzające salon w Galerii Katowickiej mogą liczyć na filiżankę relaksującej herbaty, masaż dłoni, indywidualną konsultację w zakresie dobrania pielęgnacji twarzy oraz pomoc ekspertów przy doborze kosmetyków do ciała i domu – mówi Magdalena Popowska, Marketing Intern w Rituals Cosmetics.

– To, co zwraca uwagę, to składy kosmetyków w 90% pochodzenia naturalnego oraz opakowania, które będą się nadawały do ponownego napełnienia, czy wykonane z materiałów z recyklingu. To wartości bliskie zarówno nam, jak i naszym coraz bardziej świadomym i zorientowany na ekologię klientom, dlatego z tym większą radością witamy na pokładzie nową, zrównoważoną markę – mówi Joanna Bagińska, dyrektorka Galerii Katowickiej.

Marka Rituals powstała w 2000 roku w Amsterdamie i od tego czasu została uznanym światowym ekspertem w branży w ponad 36 krajach, w metropoliach, takich jak Londyn, Paryż, Hongkong czy Nowy Jork, posiadając łącznie ponad 900 sklepów, 3000 punktów w ramach shop-in-shop oraz 5 obiektów spa.

ZOBACZ TEŻ:

Silesia City Center

Może Cię zainteresować:

Kiedy otwarcie sklepu Primark w Silesia City Center w Katowicach? Firma już szuka pracowników

Autor: Katarzyna Pachelska

05/07/2022

Plac do Radości Libero

Może Cię zainteresować:

Odnowiona strefa zabawy przed Galerią Libero w Katowicach. Plac zabaw, mega-trampolina, tor do skimboardingu,

Autor: Katarzyna Pachelska

21/07/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon