Pijany w sztok przyjechał autem do Silesia City Center. Na szczęście zakupy robiło też małżeństwo policjantów. Zatrzymali pijaka

Jak można być tak nieodpowiedzialnym?! Pijany mężczyzna przyjechał samochodem do Silesia City Center w Katowicach. Nie wiedział, że policjanci też robią świąteczne zakupy.

Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło w piątkowe (16 grudnia 2022 r.) popołudnie w Katowicach.

Małżeństwo policjantów ze świętochłowickiej komendy wybrało się na przedświąteczne zakupy do centrum handlowego Silesia City Center w Katowicach. Na parkingu galerii zauważyli kompletnie pijanego mężczyznę, który stał przy nieprawidłowo zaparkowanym samochodzie. W pewnym momencie mężczyzna wsiadł do auta i zaczął nim jechać, wyjeżdżając z parkingu podziemnego. Policjanci natychmiast ruszyli za nim. Przy wyjeździe policjant wybiegł ze swojego samochodu i zabrał kierowcy klucze ze stacyjki. Jego żona chwyciła za kierownicę samochodu pijanego mężczyzny i zablokowała mu możliwość ucieczki.

Na miejsce przyjechał wezwany przez świętochłowickich policjantów patrol katowickiej drogówki, który wykonał dalsze czynności.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie 48-latka ponad 2,5 promila alkoholu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna oraz do 2 lat więzienia.

Kwiaciarnia Kostuchna

Może Cię zainteresować:

Śmierciarka zdemolowała kwiaciarnię w Katowicach. Tylko o nią zahaczyła, ale to wystarczyło, by budka się rozpadła

Autor: Katarzyna Pachelska

17/12/2022

Kobieta podejrzana o kradzież kosmetyków

Może Cię zainteresować:

Kobieta z dzieckiem w wózku nakradła w Rossmannie kosmetyków za pół tysiąca złotych. Szuka jej policja

Autor: Redakcja

14/12/2022

Niebezpieczna sytuacja Katowice

Może Cię zainteresować:

Niebezpieczna sytuacja na przejściu dla pieszych. Kierowca z Katowic wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością. Trafi przed sąd

Autor: Katarzyna Pachelska

15/12/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon