Primark Katowice. Byliśmy tu dzień przed otwarciem. Zobaczcie, co tu można kupić. Ceny, asortyment

Pierwszy Primark w Katowicach zostanie otwarty w środę 30 listopada 2022 r. o godz. 10. My już tam byliśmy dzień przed otwarciem. Zobaczcie, co tu można kupić i ile kosztują artykuły.

Pierwszy sklep sieci Primark w woj. śląskim zostanie otwarty w środę 30 listopada o godz. 10 w Silesia City Center w Katowicach. Znajduje się na miejscu po hipermarkecie Tesco, tuż obok TKMaxxa.

Choć otwarcie dopiero 30 listopada, my już tam byliśmy. Zobaczcie zdjęcia i wideo!


Sklep Primark w Katowicach powstał w Silesia City Center

To będzie 410. sklep irlandzkiej sieci na świecie, a czwarty w Polsce. W dodatku jest jak na polskie sklepy nietypowy, bo tylko na jednym poziomie. Wydaje się olbrzymi, ma ponad 3600 m2 powierzchni.

Jest podzielony na sekcje ubrań i akcesoriów dla kobiet, dla mężczyzn i dla dzieci. Do tego w jednym rogu jest sekcja beauty z kosmetykami, przed kasami sekcja z artykułami do wnętrz, do tego mamy niedużą sekcję z zabawkami, artykułami biurowymi.

Oprócz ubrań, są też buty, skarpetki, bielizna, torebki, a nawet walizki. Jeśli chodzi o rozmiary ubrań, to zauważyliśmy, że są od 2XS do 2XL. Buty damskie - od 36 do 41. Biustonosze - od miseczki A do E/F.

W sklepie znajdziemy to, co się w Primarku sprzedaje najlepiej, czyli wszelkie artykuły na licencji, czyli ubrania, zabawki z bohaterami znanych bajek - np. Frozen, Lilo i Stitch, bajki Disneya - Myszka Miki, Kubuś Puchatek. Są też ubrania z Minecraftem, Psim Patrolem, Spidermanem. Dla panów - z logo NBA.

Tu zdjęcia i wideo z samego wielkiego otwarcia: Otwarcie sklepu Primark w Katowicach. Dzikich tłumów nie było. Butów a la emu też nie, bo klientki błyskawicznie je wykupiły

Świąteczne piżamy, swetry i inne akcesoria

Teraz w sklepie widać szczególnie artykuły związane ze świętami, w tym z Grinchem, bohaterem świątecznej bajki. To głównie piżamy i inne ciepłe rzeczy, ale są też świąteczne ubranka dla psów! W ogóle Primark to królestwo piżam. Są ich tu dziesiątki, i te puchate, cieplejsze, i zwykłe. Plus do tego obszerne bluzo-koce, w sam raz na zimne wieczory.

W sklepie jest 21 kas, są one usytuowane w głębi sklepu, podzielono je na dwie części. Na razie wszystkie są tradycyjnie, nie ma samoobsługowych.

Przymierzalnie za to znajdują się po lewej stronie od wejścia do sklepu. Jest ich prawie 30. Nie ma podziału na sekcję damską czy męską. Do przymierzalni można wziąć tyle rzeczy, ile się chce, nie ma ograniczenia.

To będzie czwarty Primark w Polsce

Primark ma obecnie trzy sklepy w Polsce, w centrum handlowym Posnania w Poznaniu oraz w Galerii Młociny w Warszawie. W listopadzie 2022 r. został otwarty trzeci sklep - w Krakowie. W przyszłym roku firma planuje poszerzyć swoją sieć o sklepy w Magnolia Park we Wrocławiu oraz w Manufakturze w Łodzi, co oznacza, że liczba obiektów Primark w Polsce do końca 2023 r. wzrośnie do sześciu. Primark kontynuuje realizację swoich ambitnych planów ekspansji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej także poprzez wejście na rynek rumuński jeszcze w tym roku, a następnie na Słowację w 2023 r.

Primark to sieć handlowa wywodząca się z Irlandii, zresztą największa w tym kraju. Pierwszy sklep w Irlandii, konkretnie w Dublinie, powstał w 1969 roku – wtedy jeszcze pod szyldem Penneys. Obecnie firma ma 410 sklepów w 16 krajach Europy i Ameryki.

Salon Sinsay, Galeria Katowicka

Może Cię zainteresować:

Salon Sinsay w Galerii Katowickiej w nowej lokalizacji. Został też powiększony

Autor: Katarzyna Pachelska

22/11/2022

Biedronka Murcki 4

Może Cię zainteresować:

Cała dzielnica wyczekiwała na ten market. Biedronka w Murckach w końcu zostanie otwarta. Znamy datę

Autor: Katarzyna Pachelska

28/11/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon