Salon samochodów marki Tesla powstał w Galerii Libero w Katowicach. To drugi taki showroom w Polsce

Dość odważnie marka Tesla, produkująca tylko samochody elektryczne, zdecydowała się otworzyć swój drugi showroom w Polsce akurat w galerii handlowej. Uroczyste otwarcie w Libero odbędzie się w sobotę 20 maja 2023 r.

Drugi w Polsce salon Tesli powstał w galerii handlowej Libero Katowice. Tym samym marka chce odejść od ram typowego, wielkopowierzchniowego salonu samochodowego. W środku nie tylko obejrzymy samochody, ale również umówimy się na jazdę próbną oraz będziemy mogli zamówić swoją własną Teslę.

Salon marki Tesla powstał w Katowicach, w Libero

Wielkie otwarcie salonu odbędzie się w sobotę, 20 maja o godzinie 18:00. Klienci Libero Katowice będą mogli w tym czasie obejrzeć najnowsze modele tej marki, takie jak Model 3, Y, S lub X (w tym w najnowszym kolorze Midnight Cherry Red) i umówić się na jazdy testowe. W trakcie wydarzenia będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy Tesla i posłuchać interesujących ciekawostek o tym, jakie możliwości oferuje ten producent aut elektrycznych. Showroom zlokalizowany jest na poziomie „0” galerii.

- Libero Katowice od samego początku jest przyjazne elektromobilności, dlatego wybór naszej galerii na lokalizację drugiego w Polsce, flagowego salonu marki Tesla to dla nas ogromne wyróżnienie. To jednocześnie potwierdzenie wysokiej pozycji Libero Katowice na rynku i dowód stale rosnącego potencjału naszej galerii. W Libero stawiamy na nowoczesność i z entuzjazmem podchodzimy do wszelkich nowinek technologicznych. Jesteśmy przekonani, że obecność światowej marki Tesla w Libero Katowice pomoże w popularyzacji tego ekologicznego transportu przyszłości – mówi Tomasz Domoń, Dyrektor Regionalny odpowiedzialny za komercjalizację Libero Katowice.

Można tu zamówić swoją teslę

Showroom Tesli w Libero Katowice to drugie takie miejsce w Polsce, w którym można stacjonarnie złożyć zamówienie na te pojazdy. Marka Tesla, której właścicielem jest kontrowersyjny wizjoner Elon Musk, produkuje wyłącznie samochody elektryczne. Tym samym we współczesnym świecie stała się ikoną elektromobilności i synonimem nowoczesności.

Od 2012 roku szturmem zdobywa światowy rynek motoryzacyjny, będąc największym na świecie producentem pojazdów tego typu i wyznaczając trendy w rozwoju. Samochody Tesli znane są z zaawansowanych rozwiązań technologicznych, takich jak możliwość autonomicznej jazdy, daleki zasięg akumulatorów, licznych systemów bezpieczeństwa czy niesamowitego przyśpieszenia.

- Współpraca z Libero Katowice oparta jest o wysokie standardy. Długo poszukiwaliśmy ciekawego i oryginalnego miejsca na lokalizacje salonu. Obiekt musiał spełnić określone wymagania i oferować dogodną lokację, umożliwiającą rozwój nowego showroomu. Niewątpliwie Libero spełniło nasze oczekiwania i umożliwiło nam dogodne miejsce na sukcesywny rozwój – mówi Bartosz Gorzoch, Store Manager Tesla.

Na otwarcie salonu Tesli w Libero Katowice warto zarejestrować się przez formularz online: https://www.tesla.com/pl_pl/event/opening-katowice

Palmy rynek katowice 3

Może Cię zainteresować:

Katowickie palmy znowu stoją na Rynku. Przywitajcie Grażynę, Anię, Kasię i Stasię

Autor: Katarzyna Pachelska

18/05/2023

Zlosliwy kierowca katowice 1

Może Cię zainteresować:

Złośliwie zahamował tuż przed tirem na ul. Chorzowskiej w Katowicach. Okazało się, że nie powinien prowadzić auta

Autor: Katarzyna Pachelska

18/05/2023

Biurowiec craft katowice 04

Może Cię zainteresować:

Katowice. Biurowiec Craft prawie gotowy. Zasłonił Silesia City Center. Może to i nawet lepiej

Autor: Katarzyna Pachelska

15/05/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon