Ten mężczyzna jest podejrzewany o oszustwo. Wypłacił nie swoje pieniądze z bankomatu w Katowicach

Policja w Poznaniu podejrzewa tego mężczyznę o pomoc w dokonaniu oszustwa. Jego wizerunek zarejestrowały kamery przy bankomacie w centrum Katowic.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie pomocy w dokonaniu oszustwa, poprzez przyjęcie wpłaty dokonanej przez pokrzywdzoną na wskazany rachunek bankowy. Do zdarzenia doszło 30 maja 2023 r.

W związku z tym, policjanci poszukują osoby ze zdjęć. Mężczyzna może mieć związek z oszustwem na kwotę 50 tys. złotych. Zabezpieczone przez funkcjonariuszy nagrania z kamer monitoringu zarejestrowały osobę, jak wypłacała pieniądze z bankomatu przy ul. Chopina 1 w Katowicach.

Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, są proszeni o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem 47 77 125 64 – z osobą prowadzącą postępowanie, powołując się na numer sprawy RSD - 1314/23 lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 124 11.

Zatrzymanie 19latek katowice

Może Cię zainteresować:

Katowice. 19-latek pomylił realny świat z "Grand Theft Auto". Wynajmował auta z wypożyczalni, jeździł nimi bez uprawnień i zdewastował

Autor: Katarzyna Pachelska

22/11/2023

Pozar katowice wilimowskiego 03

Może Cię zainteresować:

Katowice. Policjanci uratowali z pożaru niepełnosprawną seniorkę, poruszającą się na wózku inwalidzkim

Autor: Katarzyna Pachelska

21/11/2023

Smieciarka katowice 01

Może Cię zainteresować:

Ups! Śmierciarka z katowickiego MPGK zaliczyła zjazd ze skarpy do rowu. Utrudnienia na ul. Milowickiej

Autor: Katarzyna Pachelska

15/11/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon