Ups! Śmierciarka z katowickiego MPGK zaliczyła zjazd ze skarpy do rowu. Utrudnienia na ul. Milowickiej

Niecodzienne zdarzenie drogowe dzisiaj, w środę 15 listopada 2023 r., w Katowicach. Śmierciarka zaliczyła zjazd z parkingu przy parku handlowym wprost do rowu.

Ten samochód katowickiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej chyba dziś już żadnych śmieci nie zabierze.

Śmieciarka w środę 15 listopada 2023 r. około godz. 12.00 zjechała z parkingu przy parku handlowym Rawa Home Park w Katowicach, stoczyła się ze skarpy, i przodem zaryła w rów oddzielający teren parkingu i skarpy od ulicy Milowickiej w dzielnicy Dąbrówka Mała. Tak nieszczęśliwie, że nie dało się nią wyjechać z tego potrzasku bez fachowej pomocy.

- Około godz. 12:00 jedna z ciężarówek MPGK przy ul. Milowickiej, niedaleko centrum handlowego, podczas wyjeżdżania z parkingu wypadła z drogi - wyjaśnia Malwina Kaczor z Katowickiej Agencji Wydawniczej, zajmującej się PR-em spółek miejskich. - Kierowca jechał z prędkością ok. 13 km/h, a przyczyną zdarzenia była najprawdopodobniej śliska nawierzchnia oraz trudne warunki drogowe. Pojazd zsunął się z niewielkiej skarpy. Policja, która przyjechała na miejsce, przebadała kierowcę – był on trzeźwy. Zdarzenie było niegroźne, podobne sytuacje mają miejsce codziennie na drogach. Na szczęście nikomu nic się nie stało – ani kierowcom, ani osobom, które się wtedy znajdowały na drodze. Obecnie widać jedynie niewielkie uszkodzenia zderzaka - podsumowuje to zdarzenie Malwina Kaczor.

Konieczne było wezwanie pomocy drogowej, by wydobyć pojazd MPGK z rowu.

Osiedle bederowiecka opal katowice wizualizacja

Może Cię zainteresować:

Drugie wielkie osiedle powstanie na podstawie lex deweloper na terenach po Hucie Baildon? Takie plany ma spółka córka OPAL-a

Autor: Katarzyna Pachelska

14/11/2023

Kladka obiekty kwk wujek wyburzenia 06

Może Cię zainteresować:

Zaczęły się prace wyburzeniowe obiektów na terenie KWK Wujek w Katowicach. Po kładce i bocznicy nie będzie śladu do końca 2023 r.

Autor: Katarzyna Pachelska

14/11/2023

Policja kajdanki

Może Cię zainteresować:

Katowice. Ojciec zostawił w nocy 5-letniego syna w samochodzie i poszedł bawić się do dyskoteki. Dziecko płakało, zamknięte w aucie

Autor: Katarzyna Pachelska

14/11/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon