Totalna demolka sklepu ALDI w Katowicach. Co tam się dzieje?

Market ALDI w Brynowie, naprzeciwko OBI, wygląda, jakby przeszedł po nim huragan. Właściwie przestał istnieć, zostało tylko kilka ścian. - To tylko prace remontowe - uspokajają w polskiej centrali tej niemieckiej sieci.

Market niemieckiej sieci ALDI w Brynowie, przy ul. Woźniczki, naprzeciwko OBI, przy McDonalds'ie, praktycznie przestał istnieć.

Remont i rozbudowa sklepu ALDI w Katowicach

Zostały po nim gołe ściany i drewniana konstrukcja dachu, odstawiona na bok. Tylko pylon z logo ALDI został nienaruszony. Teren zagrodzono. Co się dzieje z tym sklepem?

- Sklep ALDI w Katowicach przy ul. Woźniczki jest obecnie rozbudowywany i trwają w nim prace remontowe, których celem będzie zwiększenie komfortu zakupów dla klientów zgodnie z rozwijanym przez nas konceptem ANiko 2.0 - mówią przedstawiciele Biura Prasowego ALDI.

Sklep ALDI pozostanie w tym miejscu, ale będzie miał inny wygląd. Również wnętrze ma się zmienić. Będzie tam przestrzeń do odpiekania pieczywa, krajalnice, a strefa artykułów świeżych, z mięsami, drobiem i rybami oraz owocami i warzywami (w tym także te chłodzonymi). zostanie przesunięta w stronę wejścia do sklepu).

Ponowne otwarcie marketu - we wrześniu

- Nowy koncept to także bardziej widoczna i oznaczona strefa akcyjno-promocyjna, w której dostępne są ciekawe artykuły akcyjne, bardzo często unikalne i dostępne tylko w ALDI oraz produkty ze stałego asortymentu, w tym również te od światowych marek, w bardzo atrakcyjnych cenach - dodają przedstawiciele Biura Prasowego.

Ponowne otwarcie sklepu ALDI przy ulicy Woźniczki jest zaplanowane na wrzesień 2022 r. W Katowicach działa 9 marketów tej sieci.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord, zatrudniających ponad 77 tys. pracowników w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. ALDI w Polsce ma 208 sklepów i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Co ciekawe, polska centrala firmy znajduje się w Katowicach.

Bary Katowice collage

Może Cię zainteresować:

Katowice -30 lat, pierwsza wyprawa w czasie. Spacer szlakiem miejskich barów z 1992 roku

Autor: Tomasz Borówka

05/06/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon