Ukradł paliwo na stacji Orlen w Katowicach. Jego beemka miała rejestrację z Sosnowca. Poznajesz tego mężczyznę?

Podjechał na stację benzynową, zatankował 100 litrów paliwa, i odjechał, nie płacąc za nie. Teraz policja publikuje jego wizerunek, prosząc o pomoc w ustaleniu kim jest złodziej paliwa z bmw.

Policjanci katowiccy zdecydowali się opublikować wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież paliwa na stacji Orlen w Katowicach.

Ukradł paliwo w Katowicach

Kryminalni z V komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży paliwa, do której doszło 7 października 2021 roku w Katowicach przy al. Roździeńskiego 194. Podejrzewany mężczyzna na stacji paliw Orlen zatankował olej napędowy w ilości ponad 100 litrów i odjechał nie płacąc za paliwo. Podejrzewany poruszał się granatowym samochodem marki BMW serii 7 F01 ze skradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 600 złotych. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring.

Świadkowie proszeni o pomoc

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 24 lub pod adresem e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

Czytaj też:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon