Zdolny ogrodnik zatrzymany przez katowickich policjantów. Wyhodował niezłe krzaki konopi indyjskich

Policjanci z Komendy Miejskiej w Katowicach wybrali się na wycieczkę do dżungli w Wodzisławiu Śląskim. Dżungli w skali mikro i nie całkiem zgodnej z prawem - dodajmy.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z katowickiej Komendy Miejskiej Policji weszli w posiadanie informacji, że 32-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego może mieć w swoich mieszkaniu narkotyki. Nie kłopotali mundurowych z Wodzisławia, tylko sami wybrali się do tego miasta, by sprawdzić, czy coś jest na rzeczy.

Mieli nosa, bo okazało się, że mężczyzna w lokalu, który remontował, ma domową, ale całkiem sporą, plantację konopi indyjskich.

Policjanci zabezpieczyli 24 nielegalne krzewy, 860 działek dilerskich marihuany, a także sprzęt oświetleniowy i grzewczy służący do uprawy.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Podczas czynności procesowych przyznał się do winy. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów m.in. uprawy i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na czas trwającego postępowania mężczyzna został objęty policyjnym nadzorem. Zastosowano również wobec niego poręczenie majątkowe - 5 tysięcy złotych.

Zatrzymany mezczyzna katowice foodtruck 1

Może Cię zainteresować:

Uciekał przed policją, ukrył się... pod foodtruckiem na katowickim Rynku. Okazało się, że zwiewał nie bez powodu

Autor: Redakcja

16/03/2023

Zwloki mezczyzny katowice

Może Cię zainteresować:

Kim był zmarły mężczyzna, którego zwłoki odnaleziono w Katowicach? Uwaga, drastyczne zdjęcia!

Autor: Redakcja

01/03/2023

Wypadek katowice szarych szeregow

Może Cię zainteresować:

Śmiertelny wypadek w Katowicach na ulicy Szarych Szeregów. Kierowca zginął na miejscu

Autor: Katarzyna Pachelska

12/03/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon