Złodzieje ukradli w Katowicach katalizator za 12 tys. zł z samochodu. Teraz ściga ich policja i prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości złoczyńców

Katowicka policja szuka mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież katalizatora z samochodu zaparkowanego przy ulicy w Katowicach. Publikuje zdjęcia z monitoringu.

Kryminalni z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży katalizatora samochodowego, do której doszło 26 czerwca 2023 roku w Katowicach przy ulicy Tyskiej 43 na Osiedlu Manhattan.

Podejrzewani mężczyźni w nocy ukradli element układu wydechowego – katalizator z samochodu marki Toyota Auris. Straty oszacowano na kwotę prawie 12 tysięcy złotych. Wizerunek podejrzewanych o kradzież mężczyzn zarejestrowała kamera monitoringu.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu w Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr telefonu 47 85 125 86, 47 85 129 61, 47 85 125 55 lub pod adresem e-mail: mienie@katowice.ka.policja.gov.pl

Zabojstwo katowice

Może Cię zainteresować:

Zabójstwo w Katowicach. Morderca tak odpłacił się za dobry uczynek swojego kolegi

Autor: Redakcja

03/08/2023

Utoniecie staw katowice

Może Cię zainteresować:

Ciało mężczyzny znaleziono w stawie na Os. Tysiąclecia. Śledczy ustalają przyczyny utonięcia

Autor: Patryk Osadnik

31/07/2023

Pikniki bezpieczenstwo katowice 1

Może Cię zainteresować:

W Katowicach odbędzie się cykl pikników edukacyjno-rozrywkowych. Bebok Rajduś będzie edukował najmłodszych

Autor: Katarzyna Pachelska

10/08/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon