Dantejskie sceny na otwarciu sklepu Primark w Krakowie. Czy w Katowicach będzie podobnie?

Nie tylko w Katowicach jest olbrzymie zainteresowanie otwarciem pierwszego w regionie sklepu irlandzkiej marki Primark, specjalizującej się w odzieży, kosmetykach i artykułach wyposażenia wnętrz w niskich cenach. W czasie otwarcia sklepu w Krakowie działy się dantejskie sceny. Czy podobnie będzie w Katowicach?

Primark Bonarka

Byliśmy w sklepie Primark Katowice dzień przed otwarciem: Primark Katowice. Byliśmy tu dzień przed otwarciem. Zobaczcie, co tu można kupić. Ceny, asortyment

Przypomnijmy, że na listopad 2022 sieć Primark zapowiedziała aż dwa otwarcia sklepów w Polsce. 10 listopada w Krakowie, a 20 dni później, 30 listopada - w Katowicach, w Silesia City Center.

Primark Katowice już od 30 listopada

Tym samym sieć podwoi liczbę sklepów w Polsce, bo do tej pory działały tylko w Warszawie i w Poznaniu.

Więcej:

Przykład Krakowa pokazuje, że w pierwsze dni działalności sklepu pojawiły się tam prawdziwe tłumy klientów. Jak relacjonują lokalne krakowskie media, w galerii Bonarka City Center nieustannie ustawiały się kolejki chętnych do wejścia do sklepu. Tak, że ochroniarze musieli pilnować, by do środka nie wtargnęło na raz za dużo osób. Bonarka przeżywała oblężenie zwłaszcza w sobotę, 12 listopada, w środku długiego weekendu. Korek samochodów sięgał kilku kilometrów, auta blokowały ruch w mieście.

Sklep irlandzkiej sieci powstaje w Silesia City Center

W Katowicach początki sklepu Primark mogą wyglądać podobnie, bo zainteresowanie nim jest bardzo duże. Tyle tylko, że w Silesia City Center sklep zostanie otwarty w środku tygodnia, bo w środę, więc ruch klientów może się rozłożyć na kilka pierwszych dni.

Przypomnijmy, że sklep Primark w Silesia City Center, zajmujący 3 600 mkw. powierzchni handlowej, chce zaoferować klientom najnowsze trendy i artykuły codziennego użytku w atrakcyjnych cenach, w ramach kolekcji:

  • odzieży męskiej,
  • odzieży damskiej,
  • odzieży dziecięcej,
  • kosmetyków,
  • wyposażenia domu.

W jego ofercie znajdzie się również ciągle rosnącą gama produktów dostępnych pod marką Primark Cares.

Sklep znajduje się w części SCC, gdzie kiedyś był hipermarket Tesco.

Primark to sieć handlowa wywodząca się z Irlandii, zresztą największa w tym kraju. Pierwszy sklep w Irlandii, konkretnie w Dublinie, powstał w 1969 roku – wtedy jeszcze pod szyldem Penneys. Obecnie firma ma 410 sklepów w 16 krajach Europy i Ameryki.

Jarmark Katowice

Może Cię zainteresować:

18 listopada rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Katowicach. Minipark świateł dodatkową atrakcją

Autor: Katarzyna Pachelska

11/11/2022

Spiż, Katowice

Może Cię zainteresować:

Popularna katowicka dyskoteka zostanie zamknięta? Właściciel ma czas do końca roku

Autor: Katarzyna Pachelska

07/11/2022

Biurowiec, Famur

Może Cię zainteresować:

Tak miał wyglądać nowy biurowiec Famuru w Katowicach. Zamiast niego będzie market

Autor: Katarzyna Pachelska

12/11/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon